KIBA, NARUTO a SASUKE (J.)

28. června 2011 v 12:00 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto

Jednorázovka - KIBA, NARUTO, SASUKE (Spolu)
NARUTO
Probudil jsem se na veliké posteli. Vedle mě ležely dvě další osoby. Byli to kluci, dva kluci. Byli to dva kluci, které znám. Byl to Kiba a Sasuke.
"Co tu děláte, u mě v posteli?"Ptal jsem se bezradně, když Sasuke otevřel oči. Podíval se na mě těma svýma černýma očima. Usmál se a posadil se. Pozoroval, jsme každý jeho pohyb.
SASUKE
Když jsem se na něj usmál, trochu se začervenal. Pohladil jsem ho po tváři, a ucítil jsem, jak se mu napínají svaly. Stočil jsem pohled na Kibu, jen klidně oddechoval. Nahnul jsem se k němu a políbil ho na jeho krásnou tvář, jen něco nesrozumitelného zamumlal. Zaslechl jsem jak Naruto lape po dechu, zvedl jsem tedy oči k němu.
"Co se děje lásko?"Zeptal jsem se ho. Chvilku na mě jen nechápavě koukal, ale pak pochopil.
"Ne, Sasuke, co se tu proboha, stalo?"Vyjekl.
"Rád ti to názorně ukážu..."Rošťácky jsem se usmál a opět jsem ho začal hladit po tváři. Cítil jsem, jak se chvěje, bylo to úžasné.
KIBA
Zaslechl jsem jakési vdychání. Otevřel jsem oči a posadil se. Musel, jsme se usmát nad tím, co jsem viděl. Včera večer se sebe ani netkli, každý chtěl kus mě jenom pro sebe. Ještě teď mě z jejich chloub bolí zadek. Začal jsem se zvedat k odchodu, když mě za ruku chytla ruka cizí.
"Ehe?" vydal jsem ze sebe inteligentně, ale to už mi opět někdo stahoval trencle. Cítil jsem jemný dotek, takže to byl Naruto. Cítil jsem i jak si někdo bere můj Úd do úst a pomalu ho dráždí jazykem. Po chvilce ho ale přestal dráždit a dal se na kouření.
NARUTO
Jazykem jsem laskal Kibův penis. Hrál jsem si s ním, rukou jsem ho mnul a přitom jsme byl taky opečováván mladým Uchihou. Líbal mi záda, a pak jsem ucítil tlak v mém otvoru...
"Uvolni se... Aspoň dneska..."Zašeptal mi Sasuke do ucha já znovu ucítil tlak na otvoru. Tentokrát byl ten tlak ale silnější.
"Au...Au...Sasuke, to bolí..."
SASUKE
Oba dva prsty z něj pomalu vytáhnu, a shodím ho na postel z Kibi, ten sice není moc nadšený, ale já jsem musel Narutovy ukázat, že to muže být i příjemný. Dychtivě jsem se vrhl na jeho ústa. Vášnivě jsem ho líbal, ze začátku mi to moc neoplácel, ale pak se zapojil a polibky mi opětoval se vší vervou. Rukou jsem mu vjel do vlasů, cítil jsem jeho dotek na, mích, zádech. Uvolnil jsem jednu, svojí ruku, a sjel s ní po jeho boku, až k jeho klínu. Nadzvedl jsem se, abych měl místo a opět mu vsunul dva prsty do jeho otvoru. Cítil, jsem, jak se mu jeho konečníkové svaly napínají... Kouknu na něj, vidím, jak ztěžka dýchá. Nepřestávám, víc do něj ponořím oba prsty. Cítím, jak zavírá oči, jak se prohýbá. Cítím, jak se začíná klepat, jak ho to bolí, ale nemůžu za nic přestat. Slyším jeho hlas, jako by byl někde daleko, ale on je přitom pode mnou, a prosí mě, abych toho nechal. Vytáhnu z něj dva prsty, a špičkou svého penisu mu přejíždím po otvoru. Pomalu ho do něj zasunu, slyším jeho bolestné steny, prosby o konec, ale ignoruju je. Zasunu ho do něj až po kořen, a pak ho opět vytáhnu, a znovu zasunu. Cítím, jak se mě ze sebe snaží dostat ven, ale nejde mu to. Vsunu ho do něj, ale tentokrát rychleji a až nadoraz. Jeho konečníkové svaly se napínají, a já se v něm pohybuju, sem a tam, a sem a tam. Je to ten nejkrásnější pocit, který znám. Nikdy jsem si nemyslel, že by m jeho pozadí mohlo takhle, ovládnout, a, nebo přitahovat. Včera večer jsem si užíval s Kibou, a teď, teď tu doslovně mučím Naruta, svého nejlepšího přítele. Cítím, že ještě jeden příraz a já vyvrcholím. Opravdu naposledy přirazím, a s úžasným pocitem vyvrcholím do blonďáčkova těla.
NARUTO
Bylo to hrozné. Takovou bolest jsem nikdy nezažil. Když do mě vnikly jeho dva prsty, dalo se to vydržet jen tak tak, ale když do mě vnikl i jeho penis nebyl jsem schopný to přijmout. Oči jsem držel zavřené tak pevně až mi z nich tekly slzy. Ale on si to i tak užíval. Prosil jsem ho, ale i tak pokračoval. Byl to ten nejhorší pocit, který jsem kdy poznal. A on si to užíval.
SASUKE
Pomalu z něj vystoupím a vyčerpaně se na něj položím. Byl to tak krásný pocit, být uvnitř, té krásy. Jen jsem se bál, že Narutovy se to nelíbilo, tak jako mě. A moje obavy se... Naplnily. Naruto mě ze sebe odstrčil a odešel pryč z pokoje. Nechtěl jsem mu ublížit, miluju ho..!
KIBA
Hned jak jsem viděl zvedajícího se Naruta, věděl jsem, že je něco špatně. Něco co jsme ani já ani Sasuek nechtěli. Netušili jsme, že by to pro Naruta mohlo být tak hrozný, a vůbec jsem nevěděl, že by se Sasuke neudržel. Zvedl jsem se a Sasukeho, poprosil, ať zůstane na posteli. Došel jsem ke dveřím, otevřel jsem je, a hned jsem si všiml jak Naruto sedí v rohu na zemi. Kolena si tiskne k sobě a snaží se do nich skovat své slzy. Dojdu k němu a obejmu ho kolem ramen...
"On to nechtěl, udělat, miluje tě, nikdy by ti neublížil." Zašeptal jsem mu do ucha.
"Já vím Kibo, jenže to, tak moc to bolelo. A já ho prosil, ať toho nechá a on pokračoval." Vzdychal mi Naruto do ucha a přitom mě tiskl víc a víc k sobě...
"Já vím Naruto, tak mu to jdi říct, hm?"Povzbuzoval jsem ho, co nejvíc to šlo.
"Ale, co když se mi bude smát? Že nic nevydržím..." Znovu zavzdychal.
"Ale nebude, tomu věř, jak jsem řekl. Miluje tě, až po uši, stejně jako já..." Pomohl jsem mu vstát a usmál jsem se na něj.
NARUTO
Vylezl jsem z koupelny a zamířil k posteli. Sedl jsem si na ni a koukal jsme do země, dokud jsem na ramenou neucítil jeho dotek. Vzal mě do náruče a něžně políbil.
"Promiň Naruto, nechtěl jsem ti ublížit, miluju tě." Zašeptal mi do vlasů a položil mě na záda. Pak, přišel, Kiba a lehl si vedle mě. Usmál jsem se na něj. On mě za odměnu pohladil po tváři. Pak jsem cítil známý tlak u mého otvoru. Zvedl jsem hlavu a uviděl jak do mě Sasuke znovu proniká. Už to nebylo tak hrozné, bylo to naopak příjemné. Bylo to krásné, celou dobu co se ve mně pohyboval, mně pořád líbal. Kiba se mezitím věnoval jemu. Vždy když do něj Kiba přirazil svým penisem, prohnul se a přirazil do mně.
Pak jsme všichni společně odpadly, a znovu usnuly na jedné posteli, já v Sasukeho a Kibi obětí. Spal jsme jako malé mimino.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 *_Shiori_* *_Shiori_* | E-mail | 13. srpna 2011 v 10:05 | Reagovat

uuu tak toto sa mi páči!!! *-*

2 May Darrellová May Darrellová | Web | 15. července 2012 v 19:45 | Reagovat

Jééj!! To bylo dokonalé! ^^

3 Yaoista Yaoista | 26. května 2014 v 18:43 | Reagovat

A já zas nic :-D

4 Andy Andy | 8. září 2014 v 0:05 | Reagovat

Gramatika, příšernost, děj defakto žádný  popis, či nějaké emoce také nic moc, celkovému dojmu povídky nepřidává ani střídání pohledů. Promiň, ale tady jsi vážně přebrala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama