Mág (J.)

28. června 2011 v 11:58 | Zukashi |  Jednorázovky

New Povídka, je to od jednoho Kámoše -Jsem mág a mám poněkud nedobrovolného mazlíčka, sedmnácti letého vlkodlaka. Tedy nedobrovolným byl až do jisté chvíle.
Hned na začátku jsem mu dal hlídáček. Takový magický prsten co ho vždycky po určité době přemístil do mých komnat nebo ke mně. Asi třetí den se mi takhle vrátil celý zřízený. Měl těžká vnitřní zranění, polámaná všechna žebra a spoustu dalších kostí, celou kůži posetou řeznými a tržnými ranami. S někým se nepohodl, ale s kým to jsem se dověděl až později ačkoli jsem tušil. Trvalo mi hodně dlouho a stálo mne to mnoho sil, než jsem ho dal do pořádku, alespoň to co mněl zraněno uvnitř. Ale jeho rozdrásanou kůži už jsem dát do pořádku prostě nemohl, byl jsem příliš vyčerpaný a tak jsem mu rány jen překryl magickou formou obvazu, to nebylo moc náročné a uložil jsem jej do postele.
Celý následující den byl v bezvědomí. Večer jsem ho ale probral, necítil bolest, protože jsem na něj použil nějaká ta kouzla proti bolesti a tak jsem se ho vyptával, co se stalo. Udělal mu to král. Čekal jsem to, býval jeho mazlíkem a "zlobil"…
Během našeho rozhovoru jsem ho začal jemně hladit po poraněném těle a dávat jeho rány do pořádku. "Král chtěl ale po Tobě ještě něco." Řekl jsem mu nakonec v klidu. "Dal Ti nějaký úkol."
"Nebyl jsem ve škole ale na mučidlech." Odvětil mi stroze. Chvíli jsme se dohadovali o to, aby mi to řekl, nějak jsem vytušil, že to mi neříká pravdu."
"Promiň, nedáváš mi na vybranou." S touhle větou jsem se mu vnikl do mysli a začal v ní hledat.
Ač neměl ještě zhojené všechny rány tak při tom mém mentálním útoku sebral všechnu energii, změnil se do své vlčí podoby a skočil po mně s výkřikem: "To néééé."
Povedlo se mu srazit mne na zem. Nemohl mi však ublížit, nikdy se mi nestává, že bych kolem sebe neměl ochranné kouzlo. To on nevěděl, proměnil se zase do lidské podoby, vytáhl dýku, kterou měl ukrytu někde v nohavicích a chtěl mne bodnout. To se mu ale nepovedlo, zastavila se o kouzlo. Upustil tedy dýku a opřel se o stěnu.
"Proč jsi to udělal?" Zeptal jsem se a posadil se vedle něho.
"Neměl jste se mi hrabat v hlavě a další jste viděl." Řekl smutně se zavřenýma očima v polosedě opřený o zeď.
"Ano i ne, vím, že tě poslal král potom, co tě mučil, ale proč jsi ho poslechl… Nikdy jsem Ti neublížil." Byl jsem spíše zklamaný než rozčilený nebo ublížený.
"Kdyby, jste se mi nehrabal v hlavě, asi bych to neudělal a navíc jste mne zradil." Nasupeně mi odsekl.
Pozoroval jsem, jak jeho rány začali pod magickými obvazy krvácet, stáhl jsem je tedy myšlenkou. "Jak jsem Tě zradil?"
"Slíbil jste mi, že mne ochráníte před králem, že mi zařídíte víc svobody." Řekl mi zlomeně a ublíženě.
"Ano, ale co jsem ti řekl, než jsem Tě pouštěl hmmmm?"
"A záleží snad na tom?"
"Ano záleží, pamatuješ si to?"
"Ne." Odpověděl mi popravdě a bez vytáček.
"Řekl jsem, že vše zařídím, až budu mluvit s králem, a že tě pouštím na Tvé vlastní riziko, že neručím za to, co s tebou kdo udělá. Moc dobře jsi věděl, že tady celý den nebudu." Vysvětlil jsem mu. "Tak jaká pak zrada."
"Omlouvám se ale … neměl jste se mi hrabat v hlavě." Řekl mi upřímným a bolestným hlasem.
"Lituješ toho?"
"Ne…" Zase zcela bez vytáček a s nepředstíranou upřímností. Nebyl jsem překvapen.
"A udělal bys to znovu?"
"Ano… jen pokud bych věděl, že neuspěji stejně jako teď" potom někam sáhl a podal mi druhou dýku.
Pousmál jsem se. "Pojď, pomůžu Ti do postele." Zvednul jsem se a nabídl mu ruku. To přijal a uložil jsem ho zpátky. "A teď v klidu lež, dám Ti do pořádku zbytek těla." A záhy jsem se jej začal zase dotýkat a léčit jeho rány. "Tak a je to." Zakončil jsem to po chvíli. Chtěl se hned zvedat, ale zatlačil jsem ho zpátky na postel. " Hey, hey, hey, teď musíš odpočívat."
"My vlkodlaci se uzdravujeme rychle." Podotkl.
"To možná ano ale měl jsi velice těžká zranění, polovinu kostí máš ještě strašně křehkých v těch zlomech, svaly a šlachy unavené a demineralizované, tak se uklidni." Vyvrátil jsem jeho námitku s úsměvem.
"Jak myslíte, ale cítím se dobře."
"To je těmi kouzly proti bolestem, mohl by sis však dát koupel ale leda s mou pomocí." Mrknul jsem na něj a prohlížel si ho pak je ještě místy špinavý.
"Mám ležet." Poškádlil mně hravě.
"No nezůstaneš v té posteli na věky." Pomohl jsem mu z postele a do koupelny kde byla veliká vana, že by se do ní vešlo několik lidí. "Svlékneš se sám doufám, jdu tam s tebou."
"Jistě že." Ušklíbnul se na mně a začali jsme se svlékat.
Když jsme byli oba nazí, nabídl jsem mu ruku, pomohl jsem mu do vody a posadili jsme se do vany. Chvíli jsme si jen tak povídali a pak jsem vzal houbu. "Ukaž, umyju tě." Začal jsem mu přes záda jemně přejíždět houbou a Sebastian se mně zeptal: "Kde a jak jste se naučil ovládat tak dobře magii?"
"Pokud Ti tohle řeknu, tak už mne nikdy nebudeš moct opustit, nikdy neutečeš, zařídím to, a i kdybys utekl, tak tě najdu a omezím tvou svobodu ještě víc, opravdu to chceš vědět?"
Jen mi přikývl. Nejspíš si myslel, že se mu to stejně podaří a že ho nebudu moct najít, ale mýlil se, měl jsem a stále mám možnost jej kdykoli najít.
"Dobrá. Narodil jsem se před více než osmi sty lety a už jako dítěte se mne ujal jeden mág. Říkali mu Mudrc. Shodou okolností ten, o kterém mluvil ten mladík předevčírem u večeře s princeznou, ten co uměl odstraňovat hlídáčky."
"Tak odtud máte ten hlídáček." Přerušil mne.
"Ne, tento jsem dělal já. Podle jeho návrhů a modifikací aby se opravdu nedal odstranit. Ale neobíhejme." Pousmál jsem se a zase zmenšil jeho naději na útěk. "Brzy poznal mé nadání pro magii a také to jakou budu mít moc…velkou. Po několika letech studia u něj mi život připravil zkoušku." Odmlčel jsem se a Sebastian mi přímo odezíral slova ze rtů. "Zatím jsem neřekl nic opravdu závadného, jsi si jist, že se chceš ke mně takto připoutat?"
Přiblížil se ke mně zepředu a položil mi hlavu na rameno. "Mám snad na výběr? Stejně jsem se rozhodl zaprodat se vám, vyjde to nastejno…" klidně mi odpověděl.
"To ano ale s tímhle Ti svobodu omezím ještě víc." Rozcuchal jsem mu vlasy a zvedl hlavu. "Opravdu to tak chceš?" Zase jen přikývnutí.
"Dobrá." Pokračoval jsem. "Jednoho dne jsem našel čtyři tvory, zlatou rybku, fénixe, dryádu a diamantového slavíka. Byli těžce ranění, měl jsem dvě možnosti, zabít je a pomoct jim od utrpení, nebo je vyléčit ale sám přitom zemřít. Vybral jsem si to první. I přes to co mi darovali a řekli jejich duchové, a znovuzrozený fénix… se za to dodnes stydím. Děkovali mi za to, že jsem jim pomohl od trápení. Od té doby jsem začal ovládat všechny živly, fénix mi dal část ze sebe, a proto se v něj umím proměnit a mám některé jeho schopnosti, ale stydím se za to, co jsem udělal." Můj pohled musel při tom vyprávění být prázdnější než obvykle, ale hlas jsem měl klidný a pevný.
"Ale vždyť to není nic hrozného." Řekl mi překvapeně.
"Já se ale za to stydím." Prohlásil jsem. "A teď bych měl dokončit, co jsem začal." Sáhnul jsem po houbě a naznačil, že toto téma je uzavřeno. Přitáhl jsem se k němu blíž a začal mu houbou kroužit kolem bradavky a pak přes ni.
"Myslím, že být váš mazlík nebude až tak hrozné." Usmál se ne mně.
"Líbí se Ti, jak si s Tebou hraji?" Přešel jsem na druhou bradavku.
"Ano." Znělo to skoro zasněně.
"Chceš, abych si s tebou hrál dál?" V očích mi muselo zajiskřit.
"Jak moc si chcete hrát?" v jeho očích zahrály plamínky.
"Jen tak jak se Ti to bude líbit." Začal jsem v kudrlinkách houbou sjíždět níž po jeho trupu.
"Až se mi to nebude líbit, zastavím vás." Šplíchnul po mně trochu vody.
"Jednou mi to vrátíš." Otíral jsem mu při té větě houbou stehna.
"A co? Umytí houbou?" zasmál se a díval se přitom na mne.
"Možná i víc když budeš chtít." Jedna má ruka mu sjela do rozkroku a druhá znovu rozcuchala vlasy a pohladila jej po tváři. Zvrátil hlavu dozadu a já jen pokračoval, mnul jsem jeho pyj. Za chvíli hlavu zase zvedl a podíval se mi do očí, neodolal jsem a políbil jsem jej. Jeho jazyk vnikl do mých úst, můj do jeho a začaly se proplétat.
Když jsme se po tom polibku odtrhli, vypadlo z něj: "Opravdu by to nemuselo být špatné…spíše naopak." Natáhl ke mně ruku a pak si mně přitáhl k sobě a zase jsme se začali líbat. Jedna má ruka bloudila po jeho těle a druhá mu lehounce čechrala vlasy. Nakonec jsme se znovu odtrhli.
"Možná Tě ke mně nakonec přeci nebude poutat jen magie." Zašeptal jsem k němu něžně a on mně pevněji chytil a obrátil nás tak abych byl pro změnu u stěny já. Tentokrát mne políbil on.
"Nechceš pokračovat někde, kde to bude pohodlnější?"
"Teleport?" Zeptal se mně šibalsky.
"Ne." Odpověděl jsem, vzal jsem ho do náručí a vyšel ven z vody a zamířil jsem do ložnice.
"Taky možnost." Usmál se na mně a položil si hlavu na mé rameno a mlčel, něž jsem jej opatrně položil na velkou postel ve své ložnici. Lehl jsem si vedle něho, zahleděli jsme se vzájemně do očí. Nedalo mi to. Znovu jsem ho políbil. Naše jazyky se propletly a on mne při tom převalil na záda a vyhoupl se nade mne.
Po chvíli se naše jazyky rozpletly. "Jsi poněkud dominantnější, než jsem čekal." Usmál jsem se.
"Možná se jen bojím zalehnutí." Zasmál se na mně.
"Srabíku." Pak mne políbil krátce na rty a pak se postupně v polibcích přesunul na krk a hrudník a z hrudníku se přesunul na mou bradavku, kterou začal dráždit jazykem a sát. Jedna má ruka mu přitom vjela do vlasů a druhá ho začala hladit mezi půlkami. Když mne do bradavky po chvilce lehce kousl a zatahal za ni, vzrušením jsem zasyčel a jemňounce jej zatahal za vlasy.
Po chvíli se přesunul na mou druhou bradavku a jeho ruka se krouživými pohyby postupně posouvala po mém trupu směrem k rozkroku. Jedna má ruka mu mezitím začala hladit bříšky prstů záda a druhá lehce dráždit dírku. Když uchopil můj částečně ztopořený penis, vzrušením jsem se propnul a můj prst do něj malinko proniknul.
Začal mi prstem lehounce třít špičku penisu, který byl tvrdý jako kámen a ronil kapičky lásky. Můj prst na oplátku pronikal pomalinku hlouběji do jeho útrob. Začal mně dráždit ještě intenzivněji a jazykem kroužil kolem mé bradavky a po ní, začal jsem jej zlehka a pomalu prstit. Po chvíli se ale stáhnul dolů a já už jsem na jeho zadeček nedosáhl. Přidržel si můj penis rukou a začal špičkou jazyka dráždit žalud. Má ruka mu zajela do vlasů, přivřel jsem oči a začal vzdychat.
Chvíli mně tak dráždil a pak si celý můj pyj pomalu zasunul do úst a pozvolna začal kouřit. Jen jsem ležel a nechvál to v jeho rukou, zrychleně jsem oddechoval a on také zrychlil své pohyby a začal pěkně sát. Nenechal jsem ho ale už dlouho.
Při zdvihnul jsem se a chytil ho. Pomalu jsem si ho vytáhl nahoru, překulil na záda, a ruce mu začal sunout nahoru, do velkého otevřeného V. Pak jsem jej políbil a ruce mu nahoře připoutal kouzlem. Špičkou jazyka jsem mu sjel po bradě a krku na hrudník. Pak jsem polibky pokračoval na bradavku a začal jí sát. Ukazováčky jsem mu začal sjíždět po zdvižených pažích a pozvolna se přesunul k druhé bradavce, kterou jsem začal něžně okusovat a olizovat.
Když zjistil, že je spoutaný, zlehýnka sebou trhnul a zavřel oči. Polibky jsem se začal posouvat k jeho klínu a ještě jsem si po cestě špičkou jazyka pohrál s pupíkem. Malinko se při tom propnul a slyšel jsem jeho chvějící se dech. Zvednul jsem hlavu a podíval se na něj. Byl překrásný, prstem jsem mu přejel po proužku chloupků táhnoucím se od pupku až k penisu. Pak jsem jeho chloubu vzal mezi rty.
Jeho ještě ne zcela ztopořený pyj se při tom úplně nalil krví a já jsem mu rukou lehounce stáhl předkožku a jazykem začal obkružovat obvod žaludu. Prohnul se a pevněji zavřel oči, magická pouta mu zabránila se stáhnout níž. Prsty jedné mé ruky mu začaly bloudit po těle, druhá ruka mu masírovala koule a špičkou jazyka jsem mu dráždil skulinku na vrcholu žaludu.
Přidušeně začal sténat a trochu cloumat pouty. Těšilo mne jeho vzrušení. Začal jsem mu plochou jazyka přejíždět po klacku, nahoru a dolů, po chvíli jsem zakroužil na žaludu a zase začal přejíždět. Když jsem mu podráždil štěrbinku na vrcholu a začal ho zase hluboce kouřit a jemně prstit tak se začal opět zmítat.
Po chvíli začal ztěžka oddechovat a tak jsem zpomalil a přidal mu do zadečku ještě jeden prst. Stejně to ale už dlouho nevydržel a já ucítil první stahy jeho orgasmu. Pěkně jsem mu prsty zarejdil v zadečku a všechno mlíčí pečlivě sbíral do úst a čekal, až jeho orgasmus odezní. Pak jsem se vytáhl za ním a s ústy plnými jeho nejosobnějších tekutin jsem jej políbil. Nejspíš to nečekal a tak se rozkašlal a tím se z polibku odtrhl. "Copak nechutná?" Usmál jsem se.
Chvilku ještě kašlal a pak se zašklebil "To taky."
"To je mi líto." Dlaněmi jsem mu přejel po celé délce paží a tím jsem mu uvolnil ruce. Na to zareagoval tak, že mne chytil a přivinul k sobě."
"Počkej, vždyť mne umačkáš." Zasmál jsem se a zavrtěl, abych získal pohodlnější pozici.
"A vadilo by to?" Zasmál se.
"No mně ne, byl bych umačkaný ale ty už bys byl bezemne." Jemně jsem ho ukazovákem klepnul po špičce nosu.
Pomalu sevření povolil se slovy: "To raději ne."
Pousmál jsem se: "A líbilo se Ti to?"
Přitulil se ke mně. "Možná s tím úspěchem nebudu tak pospíchat."
"Opravdu?" zeptal jsem se pobaveně.
"Ano."
"A chceš dál pokračovat?"
Přitiskl se ke mně s tichým "Chceš?"
"Já jsem se ptal." Zasmál jsem se tiše a líbnul ho na nos.
"To se nedá odmítnout." Překulil se na mne s úsměvem.
"Vážně?" Prstem jsem mu zajel do zadečku a záhy ho vytáhl. Přitiskl mně k sobě a já ho začal pomalinku tlačit dolů na svůj stojící pyj. Po chvíli jsem se dotkl jeho zadečku, posunul se a začal na mě nasedat, nejdřív pomalu a pak náhle zrychlil. Zpomalil jsem ho přidržením za boky: "Nespěchej, nechci, aby tě to bolelo."
"Něco vydržím." Zasmál se.
"Jsi sebejistý." Zasmál jsem se a vnikl do něj nadoraz.
"To je špatně?"
"Vůbec ne." Pozvolna jsem začal přirážet.
Obrátil nás a zeptal se: "Jaký mám být?"
"Takový jako jsi." Trošku jsem se zapomenul a zrychlil. Celý se stáhnul. "Promiň, jsi v pořádku?" Pohladil jsem jej.
"Nejsem z cukru." Ohradil se s trošku ukřivděným úsměvem.
"Chci, aby se ti to líbilo." Prsty jsem mu začal bloudit po krku.
"To je dost zvláštní vzhledem k tomu hlídáčku." Otočil nás a zase jsem byl nahoře.
"To jen než zjistím, jestli Ti mohu věřit." Sehnul jsem se k jeho bradavce a začal ji jemně sát a hrát si s ní jazykem. Zavřel oči a uvolnil se, viděl jsem, že si to užívá, přesto byl ale malinko napjatý, přesunul jsem své rty, zasypal mu polibky krk a začal zrychlovat. Po pár okamžicích, jsem přemístil jednu svou ruku k jeho přirození a začal je mnout.
Za okamžik se propnul, zvednul ruce nad hlavu a zapřel se o stěnu. Sklonil jsem se a lehce jsem ho políbil na rty. Pronikl svým jazykem do mých úst. Vzájemně jsme si masírovali jazyky a cítil jsem jak jemně skousává můj jazyk vzrušením. Netrvalo dlouho a opět vyvrcholil a stahy jeho orgasmu, které jsem cítil i na svém údu přivedly k vrcholu i mne. Přerušil jsem náš polibek a prudce jsem vydechl. Sebastian se uvolnil a jen zůstal volně ležet, přestal jsem pohybovat pánví a ještě jsem chvílí mnul jeho penis. Za pár okamžiků jsem se položil vedle něj a pohladil jej po tváři.
Položil mi hlavu na hrudník. Vjel jsem mu rukou do vlasů, začal ho hladit a přivinul ho těsně k sobě. Uběhlo pár minut ticha a slyšel jsem, jak volně oddechuje, usnul. Přikryl jsem nás opatrně dekou tak, abych jej nevzbudil, a za okamžik jsem usnul také.

KONEC
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama