Rudé Oči (K.) II.

29. června 2011 v 16:47 | Zukashi |  Rudé Oči
Stál tam, naproti Sasukemu. Vypadal hrozně naštvaně, měl děsivý strach, slyšel jejich rozhovor, nemá hlad? Co to znamená? Nezabil ho? Mám hrozivý strach, co když mě zabije teď? Nestihnu se rozloučit s Matkou a Otcem, s přáteli. Sasuke se na mě dívá, co mám udělat?
"Je to tvůj kůň?" Zeptal se ho po chvíli ticha.
"Ano, je to on." Odpověděl mu, hlas se mu třásl, a po tváři se mu rozkutálela jedna osamocená slza. Sasuke ho vzal za bradu a donutil, podívat se mu do očí.
"Slyšel jsi nás?" Zeptal se pak a Utřel mu slzu. Naruto jen kývnul hlavou. Sasuke se zamračil.
"To není správné, poslouchat cizí rozhovory, víš to?" Řekl stále klidným hlasem.
"Jo, já vím." Hlesl potichounku Naruto, normální člověk by ho neslyšel.
"Takže teď víš, že jsme upíři, a teď už tě nemůžu nechat jít." Řekl Sasuke, pořád mě držel za bradu. Naruto mu vyškubl svoji bradu, a vrátil se zpět do boxu, sedl si na zem vedle Satana.
"Jak se jmenuje tvůj kůň, Naruto?" Zeptal se Sasuke, Naruta to udivilo, jak se dozvěděl jeho jméno? Vždyť mu ho neřekl. Naruto zalapal po dechu, ale pak přeci jen odpověděl.
"Jmenuje se Satan." Koukne na Sasukeho jenom koutkem oka. Ten se usmívá.
"Správné jméno pro takového koně. Ani Madara ho nedokázal uklidnit, když tě sem nesli. Nevěděl jsem, že tě už donesli, ale když jsem uviděl tvého koně, je opravdu divoký, jak to že ti rodiče dovolují na takovém koni jezdit?" Zeptal se nakonec, a Naruto jen poplácal Satana po krku.
"Není takový, když jsme spolu." Odpověděl mu, a Sasuke se zasmál.
"Miluji koně, stáj by to nebyla kdybych, tu nebyl já." Začal vyprávět Sasuke, a Naruto ho poslouchal. Nevěděl jak reagovat.
"Pane?" Zeptal se z ničeho nic Naruto uprostřed vyprávění. Sasuke se zasekl, a otočil pohled k Narutovy.
"Hmmm?" Zeptal se ho. Přemýšlel, co asi bude chtít, aby ho pustil domů? Aby mu neubližoval? Aby ho zabil a ušetřil mu tak trápení?
"Co semnou teď bude?" Zeptal se Naruto, trochu vystrašeně. Sasuke si ho prohlídl.
"No, buď tě zabiju, a nakrmím se, nebo si tě vezmu, budeš semnou trávit noc a, nebo tě nechám na pospas Madary a Ichiho." Naruto hlasitě polkl, až se z toho Sasuke zase rozesmál. Co z toho mu přišlo k smíchu? Vždyť mu vlastně řekl, že bude zbytek života trpět, tak co na tom bylo vtipného? Narutovy zase unikla slza. Sasuke se přestal smát, a vstal, přešel ke svému koni, Naruto pořád nevěděl, jak vypadá, nebo co je zač.
"A, tohle je můj kůň." Řek Sasuke a najednou stál před Narutem i s koněm, tak obrovským, krásným ale i vznešeným jako je Satan.
"A jmenuje se Black Berry..." Pokračoval. Naruto se jen zvedl a přešel ke koni, na okamžik zaváhal, ale když Sasuke ni nenamítal, vztáhl ruku a sáhl koni na nozdry, měl je tak úžasné jako Satan. Byla si tak podobní, víc než bratři. Naruto se otočil k Satanovy, ten už stál a natahoval k Black Berrymu krk. Byli skoro stejní. Naruto se smál, ale zase mu úsměv zmizel, když se otočil k Sasukemu. Stáli tam naproti sobě, Naruto a Sasuke.
"Umíš jezdit, jinak by, jsi, se asi nestaral o toho koně, že?" Zeptal se najednou Sasuke, Naruto jen souhlasně kývnul, ve stejnou chvíli, jako mu Sasuke podával jezdecké kalhoty a vestu.
"Vezmi si to, támhle za rohem se obleč, a pak přijď, zatím ti osedlám koně..." Pokračoval v klidu, Naruto si tedy vzal oblečení a odešel za roh se převléct, když přišel, byl Satan osedlaný. Měl rudou pod sedlovou dečku, černé, naleštěné sedlo, a rudou uzdečku. K tomu měl na nohách černorudé bandáže. Naruto si ho prohlédl a pak ho poplácal po krku. Líbil se mu, ten druhý kůň, Black Berry, měl na sobě to samé, jen v modrém.
"Tak do sedla! Odjíždíme!" Zavelel hlas, odněkud, a najednou tu stál opět Sasuke. Měl na sobě oblečení jako Naruto, sladěné do barvy, jakou měl kůň. Naruto se vyhoupl do sedla, chytl otěže. Sasuke ho celou tu dobu pozoroval, dělal si na něj zálusk, vypadal tak lahodně. Usmál se pro sebe a pobídl koně, hned od začátku, bylo vidět, že Black Berry je mnohem klidnější než Satan. Sasuke koně musel pobídnout mohutněji. Zatím co Naruto jen stiskl koně koleny, a ten se rozešel. Sasuke koně pobídl znovu, a nyní již oba vjížděly na louku, která se táhla za hradem, byla veliká, a za ní se táhl les, byla oplocená, ale plot se v lese ztrácel. Naruta napadlo, že by se mohl pokusit utéct, v nestřeženém okamžiku.
"O tom ani neuvažuj..." Řekl najednou Sasuke, to Naruta vyvedlo z míry. Sasuke byl už minimálně o dvě délky před Narutem. Zatím co Sasuke hnal koně plným tryskem přes louku, Naruto Satana nikam nehnal. Sasuke zpomalil, aby je mohl Naruto dohnat, pak se na něj podíval, a jasným gestem mu naznačil, že má přidat. Naruto tedy na Satana mlaskl, a ten vyrazil v před, koně to brali jako úžasnou příležitost, na závod, když už cválali téměř vedle sebe, oba zabrali a vyrazili vpřed, nyní to byl souboj hlava na hlavu. Běželi bok po boku až k lesu, tam zpomalili, a Narutův kůň se začal vzpínat, Sasukeho to překvapilo, když se Naruto chytl koňského krku, aby nespadl, ten se po chvíli uklidnil.
"Vyhrál jsi..." Pronesl Sasuke. Naruto se v sedle natočil bokem, aby mu viděl do tváře.
"Doufám, že vám to nevadí..." Pronesl pyšně, a přitom poplácal Satana po krku. Ten si jen hlasitě odfrkl, a od huby mu začaly padat sliny. Oba koně byli opocení, Sasuke navrhl, nechat je napást, a taky si sednout. Sedli si vedle sebe, Naruto se položil opatrně do trávy, a zavřel oči. Sasuke toho využil a obkročmo se na něj posadil. Naruto se chtěl posadit, ale Sasuke ho přišpendlil k zemi.
"Nebo si tě vezmu tady, a pak až v noci..." Utrousil a usmál se. Naruto nerozuměl tomu, co říká, vezme tady? A pak až v noci? Co to mělo být?
"Co že?" Naruto ho nechápal ale Sasuke neodpověděl, jen se nad něj nahnul, a do svých úst mu vcucnul jeho ušní lalůček. Naruto zalapal po dechu.
"Co to proboha děláte?!" Vyjekl, když mu rukou zajel na vnitřní stranu stehna. Ale Sasuke se nedal, jen se usmál, a přisál se na jeho rty, Naruto se zděsil, a chtěl ucuknout. Na konec ale neucuknul, nebylo to nepříjemné, a tak ho nechal, třeba ho pak pustí. Když ho ale Sasuke líbal v klidu dál, uvědomil si Naruto vyděšeně, že mu polibky oplácí. Nyní se Sasuke sápe na jeho ušní lalůček, a šeptá něco ve smyslu " Nebude to bolet, když se tomu nebudeš bránit.". Narutovy v mysli putovala otázka: Co nebude bolet? Poprvé od doby co si lehnul, do trávy, otevřel oči, a hleděl přímo do těch Sasukeho. Byli černé, Naruto v nich spatřil hlad, strach, chuť, a radost. Sasuke vstal.
"Svlékni se!" Přikázal Narutovy, ten si ho jen prohlížel, jako by byl blázen.
"To jste se asi zbláznil, ne?" Vyjekl.
"Řekl jsem! Svlékni se! A koukej dělat! Jednou jsem tvůj Pán! Tak budeš poslouchat!" Nyní už nezněl tak klidně a vyrovnaně, Naruto zaslechl, rozzuření, a chlad. Udělal tedy co mu jeho "Pán" řekl. Vysvlékl se, nyní stál před Sasukem zcela nahý. Sasuke si ho prohlédl, a pak k němu přistoupil, líbilo se mu Narutovo tělo, nevypadalo jako u ostatních lidí. A jeho Kyuubi, tomu všemu dodával na kráse. Olízl si rty a přitiskl se k němu. Naruto skoro nedýchal, bál se toho co bude dál, ale chtěl to vědět. Sasuke Naruta povalil do trávy, a ten vyjekl, oba koně se na ně podívali, jen na vteřinku, pak se zase začali věnovat žrádlu. Naruto se prudce nadechl, když se jeho penisu dotkla Sasukeho ruka. Sasuke to zaregistroval, nechtěl to udělat schválně, bylo to omylem, to to oblečení, překáželo mu, tak šlo také dolů, nyní měl na sobě jenom jezdecká kalhoty, a to u kolen. Ta touha v něm žhnula, tak moc ho pálila, tak moc potřeboval sex, a krev k tomu. Věděl, že Naruta nechce zabít, už když seděl v jeho komnatě jako hromádka neštěstí, když ho přivedl Madara s Itachim. Položil se na něj, a začal ho líbat, jejich penisy se o sebe s každým pohnutím třeli víc a víc, a Naruto se vůbec nezapojoval, Sasukemu to sice nevadilo, ale po chvíli na něj vyjel.
"Buď se přidáš, nebo tě rovnou zabiju!" Vyhrkl naštvaně, chtěl, aby si to taky užil. Nyní už byli oba totálně nazí, leželi na sobě a líbali se. Naruto Sasukemu odpovídal na všechny jeho polibky, stejně vášnivě, jako on ho líbal. Sasuke vzal Narutův penis do ruky a začal ho mnut, nejdříve přejel prsty po žaludu, pak ho olíznul po celé délce, a pak znovu škádlil prsty, poté ho vsunul do úst a občas skousl, Narutův penis se postavil, jako voják. Sasuke se usmál, když vyděl na jeho ruku, a ústa. Už, už stačil jen kousek a Naruto by byl vyvrcholil do Sasukeho úst, ale ten ho přestal honit, a roztáhl mu nohy, Naruto věděl, co bude následovat. Bál se té bolesti, co když někteří kamarádi měli pravdu?
"Uvolni se, bude se ti to líbit, uvidíš..." Zašeptal Sasuke a položil se na něj, Naruto se zhluboka nadechl. Sasuke do něj, na jediný tvrdý a hluboký příraz pronikl, lesem se roznesl bolestivý výkřik. Koně se sice lekli, ale nic se nestalo. Sasuke ani nečekal až si na něj Naruto zvykne, prostě začal tvrdě přirážet. Moc to bolelo, tak moc, až se na Narutově tváři objevily slzy. Sasuke je ihned pohotově utřel. Poté začal znovu přirážet, rychleji a hlouběji. Bolelo to, dokud se nedotkl toho kouzelného místa. Naruto se opět prudce nadechl, Sasuke věděl, že teď už se mu to bude líbit, znovu začal přirážet a při každém přírazu dbal na to, aby se jeho penis dotkl Narutovy prostaty. Bylo mu uvnitř Naruta tak krásně, byl takový teplí, a úzký. Lesem se začalo rozlévat slastné vzdychání, a prosby o víc. Sasuke Narutovy vyhověl, a při svém přirážení, se začal věnovat i penisu Naruta. Po chvilince, byl Narutův penis v plné zbroji, a Sasuke si přitáhl Naruta do klína, oba dva seděli, a Naruto objímal Sasukeho rameno. Po další krátké chvilince zpracovávání Narutova těla, vyvrcholil, a jejich těla pokryla bílá, lepkavá tekutina. Hned po Narutově vyvrcholení, vyvrcholil i Sasuke, rovnou do Narutovy těla, oba chlapci prudce dýchali. Sasuke se položil na Naruta a zůstali tam ležet, nazí v trávě, opodál stáli jejich koně. Naruto objímal Sasukeho a ten jeho, leželi tam, oba vyčerpaní, stačilo zavřít oči, a oba usnuli.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sora-chan Sora-chan | 29. června 2011 v 19:22 | Reagovat

Krásný dílek.

PS.: Hezký design.

2 Smajli Smajli | Web | 30. června 2011 v 10:45 | Reagovat

Jasně, proč ne? =) Co budeš chtít na diplom?

3 Zukashi Uchizumaki Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 30. června 2011 v 13:51 | Reagovat

[2]:Co budeš moct... xD

Jinak, máš dokonalí povídky...^^

4 Smajli Smajli | Web | 1. července 2011 v 11:26 | Reagovat

[3]: Díky =) U mě máš ten diplom, ale musíš mě omluvit, už jsem je dlouho nedělala O_o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama