Emo, a Disco (J)

7. července 2011 v 15:02 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto
Emo, a Disco!(J)
Pár - SasuSaku, SasuNaru.
Obsah - Sasuke(19) je nejkrásnější kluk na škole. Jeho problémem je ale jeho sexuální orientace, o které ví jen on a jeho bývalá přítelkyně Sakura(17). Nově příchozí student, Naruto(17), který chodí do stejné třídy jako Sakura, má s touto orientací také své problémy, ale zatím je neřeší, nenašel se totiž nikdo, kdo by přes jeho, ochranou partu prošel až k němu. Naruto a Sasuke se nyní stávají svými soupeři, Sasuke je totiž vůdcem nejznámější party na škole, a Naruto také, jen z jiného ročníku. Jejich rivalství se, ale časem zvrtne v něco, mnohem příjemnějšího.
Upozornění - Yaoi, Rivalita.
Věk - Mno tak kolem těch 15. xD Jak se na to cítíte?

Naruto seděl ve své třídě, a nepřítomně poslouchal vášnivou debatu, o tom co je lepší. Jestli je lepší dát si k obědu Pizzu a k večeři Hamburger, nebo naopak? Seděl tam na tom stole, a přemýšlel, proč zrovna on. Proč zrovna on musí poslouchat tuto úmornou debatu? Proč ne někdo jiný? O patro výše, ale prožíval to samé černovlasý chlapec. Jeho parta se přela o to, jestli při zápase, příští týden vyhrají nebo ne. Naruto střelil, pohledem po příchozím učiteli. Slezl z lavice a sedl si. Ten se na něj jako obvykle usmál a pokývl, jakože si mohou sednout. Narutovu partu tvořilo celkem šest spolužáku, včetně jeho. Patřili tam jen vybraní, jako byl Shikamaru, Shino, Kiba, Gaara, TenTen a samozřejmě Naruto sám. Zatím co do Sasukeho party se dostali jen ti nejlepší z nejlepších na jejich škole. Jako byl Kimimaro, Kidoumaru, Sakon, Karin, Abumi, Juugo, a samozřejmě Suigetsu a Sasuke. Sasuke to už nějakou dobu táhl se Sakurou, takže by se vlastně dalo říct, že do jeho party patřila i ona. Ale nebylo tomu tak. Sasuke ji tam právě z tohoto důvodu nechtěl. Naruto nyní prožíval dilema, od koho si má opsat zápisky, když si je sám nedělal? Podíval se na Kibu, a ach ano, jako každý den mu je podával.
"Jako vždy..." Pravil s úsměvem na tváři, Naruto opět přikývl a vzal si je od něj. Díky tomu, že tohle byla podlesní hodina dneska, začala celá jejich třída zvedat židle. Naruto byl už na odchodu když na něj jeho profesor zavolal.
"Pane Uzumaki." Naruto se zastavil a otočil se k profesorovy. To samé udělal i celá jeho parta.
"Pane Uzumaki, mohl by, jste tohle odnést do druhého patra do třídy profesorky Evansové." Pravil učitel, pak se ale zasekl. "Vlastně, mohli by, jste..." Opravil se, když uviděl další lidi stojící za Narutem. Naruto se usmál.
"Jistě, hned to tam zaneseme."Usmál se a pak si od profesora vzal nějaké papíry. Když vycházeli schody, byl Naruto uprostřed jejich party, ohraničen jejími zbylými členy, tak aby Naruto nebyl vidět. Chodili takto pořád. Když došli do třídy, bylo tam ještě pár lidí, Naruto se usmál na svojí partu, která nyní nyní vytvářela trhlinu, aby se mohl dostat k profesorce.
"Ehm..." Odkašlal si, aby si jej profesorka všimla, byla totiž zabraná do debaty s jakýmsi černovlasým típkem. Všichni k nim zvedly oči. "Paní profesorko, toto" Podal jí desky s papíry "Vám posílá pan profesor Jack." Pronese klidně a hladí profesorce do očí, ta se jen usmála a přikývla. Otevřela desky a rozesmála se. "Něco špatně, paní profesorko?" Zeptal se Naruto neklidně. Podívala se na něj. "Ne, nic pane Uzumaki, jen píše, že až to od vás budu přebírat, mám si dát pozor na vaši stráž..." Naruto se usměje a otočí hlavu k partě. "Dobře, tak mi tedy půjdeme." Usmál se Naruto, a sledoval, jak tomu černovlasému klukovy vyjíždí jedno obočí výš a výš, až se zaseklo. "Ne tak rychle pan Uzumaki, snad vám není moje společnost nepříjemná." Pronesla učitelka a začala se přehrabovat v šuplíku. Naruto jí pozoroval, sem tam pohlédl na toho černovlasého kluka. Měl oči jako noc. Nikde nic, celé černé. Také kolem něj stálo několik lidí, všichni na něj hleděli, na Naruta, jakoby tomu klukovy chtěl snad něco udělat.
"Počkejte, pane Uchiho zde, vy pane Uzumaki taky." Řekla nečekaně profesorka, oba hoši se na ní podívali a přikývli, jako by byli jedna tatáž osoba. Koukli na sebe, ale Naruto uhnul pohledem, otočil se k jeho skupince zády, a dal se do řeči se svou partou, se kterou začali rozebírat, co podniknou. Naruto celou dobu, co byl otočený, cítil na zádech jeho pohled, jeho uhrančivých očí. Neotočil se, dokud nepřišla profesorka a v ruce nedržela malý balíček. Naruto ho od ní převzal a nesl ho zpět svému profesorovy.
"Hej Uzumaki, Sasuke ti vzkazuje, že si s tebou potřebuje promluvit!" Ozval se za nimi hlas, když kráčeli ze schodů, Naruto se otočil a spatřil Kimimara, pousmál se a ukázal mu vztyčený prostředníček. "Tak mu vzkaž. Že to ale není můj problém..." Usmál se Naruto a sešel schody. Naruto si v takovýchto věcech celkem věřil, nikdy totiž nikdo neotravoval dvakrát, potom co mu šéf jedné z nejžádanějších part na škole ukázal prostředníček, jedině Uchiha. A ten byl Narutovy ukradený. Pokud něco chce, ať si za ním dojde osobně. Věděl, že to ale Uchiha neudělá, na to byl moc namyšlený, a i když inteligencí byly na stejné úrovni i při rozdílu věku, Sasuke byl silnější, ne kvůli stáří, ale kvůli své kráse a kvůli Narutově naivitě. Věděl, že stačí chvilinka, a ten černovlasí, kluk, s očima temnějšíma než noc, ho má ve své moci. Naruto vyšel ze školy v doprovodu svojí party, on včele, oni za ním. Všiml si Uchihy sedícího na lavičce, a těch jeho poskoku vedle něj. Kiba dohnal Naruta a chytl ho za ruku.
"Naruto, chtěl s tebou přece mluvit." Řekl Narutovy, ten se jen usmál.
"Chtěl, on chtěl, ne já, já nechtěl, chtěl to on, tak ať si mě on najde. Nebudu k němu přece chodit, ať si přijde on, když něco chce." Odpověděl klidně Naruto, a všil si Sakury, která se k nim blížila. Usmál se na ni a on mu úsměv oplatila. Naruto zastavil celou svojí partu.
"Ahoj Naruto, mohla bych s tebou mluvit? O samotě, jen na vteřinku." Zaprosila. Naruto jen přikývl, a naznačil přátelům, pohybem ruky, aby se vydali napřed, uposlechly ho a tak po chvilce zůstali Naruto a Sakura o samotě. "Co potřebuješ, Sakuro, jestli je to něco kvůli tomu namyšlenému Uchihovy, vzkázal jsem mu své." Řekl klidným hlasem. Saukra se jen usmála.
"Jo já vím, Sasuke z toho byl docela naštvaný, ale o to nejde, chtěla jsem se zeptat, proč jsi na něj takový? Vždyť ti nic neudělal, má tě rád, dokonce víc než si myslíš." Domlouvala Narutovy, který nepřítomně hleděl Uchihovím směrem, všiml i, pokaždé když řekne někdo něco vtipného, otočí se na něj, a usměje se. Naruto polkl, dosti hlasitě, až se Saukra musela zasmát, což Naruta probral ze zamyšlení. "To tě tolik vykolejilo, že jsem řekla, že tě má Sasuke rád, Naruto?" Zeptala se ho, Naruto se na ni podíval. "Ne, ne tohle ne. Víš, je sice dost možné, že on mě rád má, ale já jeho ne, až se přestane chovat tak povýšeně a arogantně, možná mu jeho t jeho lásku budu opětovat." Řekl blonďák a jediným strčením si uvolnil cestu, zašel za roh, a šel pořád rovně k Rámen baru kde se měli sejít s partou kolem páté. Než ale stihl dojít, někdo ho přimáčkl ke zdi.
"Proč jsi takový Uzumaki?!" Ten hlas Naruto znal, moc dobře. Musel se usmát, to už mu ale ten někdo dal facku, tak velkou, až to Naruto neustál a po zdi se svezl k zemi.
"Víš co Kimimaro? Vezmi Uchihu, a zbylé poskoky, a dejte mi pokoj!" Zavrčel Naruto, to už mu ale na čelist přistávala další rána, a další, a ještě jedna, tloukli Naruta, ale ten už o tom nevěděl, byl totiž v bezvědomí. Zatímco se od něj hoši vzdalovali, došel k němu Uchuha, to už ale Naruto nevnímal.
***
Když se blonďáček probudil, a zjistil, že postel na, které leží, určitě není jeho, zpanikařil. Prudce se postavil na nohy. Rozhlédl se po pokoji, všechny stěny byly černé, jen jedna modrá. Podíval se na sebe a na to co na sobě má, jen spodní prádlo. Podíval se ke dveřím, po chvíli váhání se k nim vydal. Zastavil se, aby zjistil, jestli náhodou někdo není na chodbě, nebyl. Vyšel z pokoje, a zamířil si to ke schodům, jako by byl doma. Sešel je, co nejtišeji a došel dolů, na zemi se tam válelo jeho oblečení, tak trochu od krve. Vzal si ho a navlékl si ho na sebe. Uslyšel nějaké kroky z pokoje tak se rychle ukryl za gaučem.
"Jsi vážně neviditelný, Uzumaki." Pronesla ta osoba klidný, vyrovnaným, ale přesto arogantním a povýšeným tónem. Naruto se prudce zvedl.
"Proč tu jsem, proč jsme, byl polonahý ve tvém pokoji, a ještě ke všemu ve tvé posteli?!" Vychrlil Naruto, Uchiha se jen usmál a podíval se na něj.
"Myslíš si Uzumaki, že to co je na tvém tričku, je kečup? Nebo nějaké barva?" Zeptal se ho, a sjel ho pohledem. Narutovy sjel pohled k jeho tričku. Pak zpět na Sasukeho. Přemýšlel, snažil vzpomenout, si co se včera stalo. Díval se na něj podezřele dlouho, až si Uchiha musel odkašlat.
"Co se včera stalo?" Vypadlo najednou z Naruta. Sasuke zalapal po dechu.
"Ty si to nepamatuješ?" Koukal na něj. A pak se trochu triumfálně usmál.
"Ne nepamatuju si to." Odpověděl mu Naruto. V Sasukeho inteligentní hlavičce se začal tvořit plán. Mohl by mu namluvit, že se spolu vyspali, potom co ho někdo na ulici zbil. Potom co by to Naruto, neochotně, řekl svojí partě, měl by ho Sasuke v kapse, a byla by to jedna, z jeho mnoha hraček, která ho po čase přestane bavit a on ji odkopne. Ale nedocházelo mu, že na některé hračky by to mohlo mít trvalé následky. Naruto se na něj koukal. "Povíš mi to, Sasuke?" Ten po něm jen střelil pohrdavým pohledem.
"No víš Naruto, asi se ti to bude zdát jako blbost, ale včera, jsem tě sem odnesl, když jsem tě našel na ulici, celého od krve. Nejspíše tě někdo zbil." Konstatoval Sasuke a Naruto jen přihlížel. "No a pak, jsem tě sem odnesl, položil tě od postele, a ustlal i na gauči, ale v noci jsi ke mně přišel, že jsi tam moc sám, začal jsi mně objímat, a tak jsem tě taky objal, pak jsi mně i políbil, a já tebe taky, no a celé se to nějak seběhlo." Dokončil Sasuke a podíval se na Naruta, ten zrovna propukl v smích. Zdálo se, že to Uchihovi moc nezbaštil.
"Jo, jasně Sasuke, a ty, protože jsi taky na kluky jsi mě začal líbat, a pak se to nějak seběhlo." Smál se Naruto.
"Jo, jsem na kluky, ale ty taky... Pokud dobře vím, ty jsi byl ten, co mně začal ocicmávat." Mračil se Sasuke na Naruta. Ten, se pořád smál. Naruto najednou ztuhnul.
"Ne! Já se s tebou nevyspal! Tak hluboko jsem nemohl klesnout!" Vyjel najednou, hrozně rozčíleně. Až se Sasuke podivil, ale i přesto vstal a přešel k Narutovy ve kterém to vřelo. Usmál se na něj, sklonil se k němu, a políbil ho. Naruto mu nijak nebránil, jen ztuhle stál a lapal po dechu.
"Klidně ti to ukážu, jak jsme si to oba užívali..." Zašeptal mu Sasuke do ucha. Naruta polilo horko, a do tváří se mu nahrnula krev. Sasuke se usmál a znovu ho políbil. Narutovo srdce vynechalo několik úderů. A pak ho Sasuke znovu políbil, a znovu, a ještě jednou. Naruto pro něj byl jako droga. Musel ho pořád ochutnávat, ale nevadilo mu to. Naruto jen stál, ani mu ty jeho vášnivé polibky neoplácel. Sasukeho to po chvíli přestalo bavit, vzal jej do náruče a položil na gauč.
"Co to děláš Sasuke?" Zašeptal Naruto, trochu vyjukaně. Sasuke potřeboval svoji drogu, kterou v tomto případě byl Naruto. Usmál se na něj.
"Chci tě Uzumaki." Pronesl tiše a líbnul Naruta na tvář. Naruto k němu vzhlédl. Sasuke se znovu usmál, vzal jeho obličej od dlaní a dlouze políbil. Poté ze sebe strhl triko, a sundal ho i Narutovy. Naruto se mu chvíli bránil, ale potom se uvolnil, a všechny Sasukeho pohyby byli o to příjemnější, jak do něj pronikal, jak se v něm pohyboval, a jak do něj přirážel. Celým Uchihovým domem se roznesly slastné výkřiky, jak oba chlapci křičeli jméno toho druhého. Potom se Sasuke s prohnutím a výkřikem udělal do Narutova těla, a on to samé do Sasukeho ruky. Oba se zřítili na postel, opocení a zadýchaní, začali se znovu líbat. I přes to jak byli oba unavení, nedokázali se přestat líbat. Leželi tam spolu několik hodin, a užívali si blízkost toho druhého. Nedbali na to co tomu řeknou rodiče, nebo spolužáci. Byli oba šťastní, že jsou tu teď spolu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sora-chan Sora-chan | 7. července 2011 v 16:44 | Reagovat

pěkná povídka

2 Mitsuki Mitsuki | Web | 8. července 2011 v 11:14 | Reagovat

ten Sasuke je ale vychcanej =D super povídka :)

3 Misu-chan Misu-chan | Web | 10. července 2011 v 14:36 | Reagovat

jj :) napiš mi co chceš na doplomek ;) :3

4 Amaya Amaya | Web | 27. října 2011 v 23:20 | Reagovat

akorát ten název mi k tomu trochu nesedí ae dobréé ♥

5 Dive Dive | 5. listopadu 2012 v 23:28 | Reagovat

užasne ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama