Rudé Oči (K.) III.

3. července 2011 v 13:02 | Zukashi |  Rudé Oči
Tak, tady je další kapča Rudých Očí. Je to o dost kratší kapča než jidny, ale dělám závěrečku, a tak toho mám dost... Tak, hezké čtení! xD

Naruto ležel pod Sasukem, tudíž, jeho plán na útěk, až pán usne, mu to krapet zkazilo. Naruto opatrně pohnul pánovými rameny. Ten se jen zavrtěl, a v klidu dál odpočíval. Zdálo se, že spí, ale jen to hrál. Naruto usoudil, že bude lepší, vykašlat se na to, a najít si lepší příležitost. Své ruce vsunul mezi jejich nahá a ulepená těla, a položil si je na hruď. Zavřel oči, a usnul. Sasuke to ihned zaregistroval, vstal a oblékl se.
***
Když se Naruto ráno probudil, byl v posteli, přikrytý teplou dekou, a měl na sobě oblečení na ježdění ze včerejšího večera. Co se vůbec předešlí večer stalo? Naruto si to pamatoval moc dobře. Chtěl se posadit, ale usoudil, že raději ne, cítil takovou bolest. Přetočil se na bok, nikdo tam nebyl, kouknul na druhou stranu, a tam taky nikdo. Lehnul si zpět a bok, a skulil se do klubíčka. Už zase začínal usínat, když mu někdo položil ruku na rameno, prudce se otočil, a odpovědí mu byl krátký, leč příjemný polibek. Naruto, na tu chvilku zavřel oči, bal tak příjemný, ten polibek, i když byl od někoho, od koho chtěla Naruto utéct. Ten někdo si totiž určil pravidla, a Naruto podle nich hrál. Sasuke se posadil na postel, přitáhl si Naruta do klína, a pohladil po tváři. Poté ho políbil, a pořádně si prohlédl jeho Kyuubiho. Naruto přitom, celou dobu, pozoroval jeho bradu, jak se pohybuje, jak se olizuje. Viděl jeho zuby, zuby toho strašlivého Upíra.
"Proč mne nezabijete?!" Vyjekl najednou. Divil se sám sobě. V Sasukem hrklo, co mu na tohle má odpovědět, má mu snad říct "Hele, je s tebou fajn sex, tak si tě tu na pár dní nechám... A pak tě zabiju..." nebo něco pravděpodobnějšího? " Něco mě k tobě táhne, a tak tě zabít nechci...". Podíval se na něj. Naruto po něm těkal očima.
"Tak proč?!" Řekl téměř prosebným tónem. Sasuke mu to nemohl říct, naposledy ho políbil, a zvedl se z postele, zamířil ke dveřím svojí komnaty. Otevřel je a vyšel ven, zavřel za sebou, Naruto slyšel chrastit klíče v zámku. Zděsil se. On ho tu zamknul? Pane bože...
***

Naruto celí den chodil po pokoji, a přemýšlel o plánu na útěk. Když ale někdo zmáčkl kliku, a zjistil, že je zamčeno, vyrušilo ho to. Že by jeho pán zapomněl, že ho zamknul? Rychle si lehl do postele a zavřel oči, dělal, že již spí. Ten někdo kdo ale vešel, do pokoje nebyl nikoli Sasuke, ale ten jeho strýc, Madara. Naruto přemýšlel, co tu asi chce. Měl zavřené oči. Když ale ucítil něčí polibky na svém krku prudce, je otevřel. A hleděl do očí Madary. Do Rudých Očí. Z ničeho nic, Madara otevřel ústa a v nich byly vidět ty jeho tesáky. Naruto chtěl vykřiknout, ale Madara ho umlčel, polibkem, poté mu do úst nacpal zmuchlaný šátek.Naruto zalapal po dechu. To už mu, ale Madara svlékal poslední zbytky oblečení, které na sobě měl. Nyní Madara svlékal své tělo. Byly oba, tak jak je bůh stvořil. Madara nyní tvrdě vnikal do Narutova těla, Naruto chtěl vykřiknout, ale nešlo to. Madara do něj tvrdě přirážel, a přitom se mu zakousl do krku. Naruto to nečekal, byl to hrozný pocit. Připadal si tolik slabý, a unavený, když do něj Madara znovu, a znovu a znovu přirazil, oči zavřeli se mu, a on upadl do bezvědomí.
***
Probral se, měl ruce přivázané k čelu postele. Ležel a nohy měl roztáhlé od sebe. Otevřel oči. Nikde nikdo, a on byl přikrytý dekou. Nyní do pokoje vcházel Sasuke. To už, ale Naruto nevnímal, znovu upadal do bezvědomí. Nyní k němu někdo ale přistoupil a rozvázal mu ruce i nohy, obkročmo si na něj sedl. V tu ránu byl Naruto vzhůru. Vyskočil z postele obmotal kolem sebe deku, a upadl na zem. Divil se tomu, jak to, že je na zemi? Vždyť... Byl tak unavený. Sasuke se na něj podíval, zamračil se, teď to přijde, pomyslel si Naruto, zavřel oči a čekal, že ho buďto zakousne, jako Madara, ale vysaje ho úplně, nebo, ho něčím probodne. Nic... Naruto otevřel oči, Sasuke se nad ním skláněl.
"Co se děje... Měl jsi dost času si odpočinout." Zašeptal mu do ucha. Naruta to překvapilo ještě víc, odstrčil ho od sebe.
"Nechci už s vámi nic mít! Ani s jedním! To raději zemřu!" Vykřikl, Sasuke se na něj jen nechápavě díval, Narutovy se deka sesunula z ramen, nyní ji měl jen kolem boků. Sasuke se zamračil. Přešel k němu a uchopil jeho bradu, zdvihl ji.
"Kdo to byl!" Zavrčel. Nečekal, že mu Naruto odpoví, ale byl překvapen.
"Neříkejte, že nevíte! Poslal jste sem toho svého strýce, aby si ze mě udělal děvku jako vy! Kdo bude další?! To mě raději zabij!" Vykřikl opět Naruto. To bylo dneska po druhé, co mu řekl, že raději zemře než být s ním. Sasuke se zamračil, zvedl ho ze země, byl tak lehoučký, tiskl ho k sobě, že měl strach, aby ho neumačkal. Položil ho do postele, Naruto vyjekl bolestí, když ho pokládal. Hned se na něj omluvně podíval, a přitiskl si ho zpět do náruče, poté ho položil jemněji. Usmál se na něj, což Narutovy bylo hrozně divné, proč se na něj usmívá. Potom ho políbil a odešel, opět odešel. Naruto se začal bát, není tu, co když zase přijde ten Madara, nebo ten druhý. Bál se toho tak moc se bál, až se z toho rozklepal. Najednou se otevřeli dveře, tak prudce až bouchli do zdi. Naruto zavřel oči, už začal prosit boha, ať ho nechají.
"Naruto. Vstaň." Naruto uposlechl, byl to známí hlas, ale nedokázal ho zařadit. Otočil se, a tam stál Itachi. Naruto se sesunul na zem.
"Prosím už ne..." Zaprosil, Itachi ho nechápavě pozoroval. O čem to mluví? Itachi ho vzal do Náruče, To mě teď nesou někam jinam? Aby mě pak nikdo nenašel? Itachi ho nesl ke stájím, Naruto už měl opět zavřené oči a klepal se. Itachi hvízdnul na Sasukeho, který už seděl v sedle koně. Ten si ho vzal do náruče, Naruto byl jako hadrová panenka. Itachi se pak se Sasukem rozloučil, a Sasuke na koni, a s Narutem v náručí odjeli.
***
Naruto opět otevřel oči, byl v Sasukeho náruči, a šli po jakési cestě k domku, k malému zelenému domku. Sasuke Naruta postavil na nohy, a odemkl. Vešel dovnitř a Naruto se pomalu táhl za ním. Když stál vevnitř, Sasuke k němu přešel a pomohl mu sednout si do gauče, poté po něm hodil deku, aby se přikryl, byla tam zima, takže Sasuke rychle rozdělal oheň v krbu. Pak přešel ke gauči, kde ležel schoulený Naruto.
"Proč jsme tady?" Zeptal se z ničeho nic Naruto, a Sasuke se na něj nechápavě podíval. Ale pak se usmál.
"Protože o tomhle místě neví nikdo jiný než Já a Itachi. Takže tě tu Madara hledat nebude." Koukl na něj a usmál se. Naruto jen přikývl. Sasuke se usmál.
"Donesu ti něco k jídlu a pití. Vypadáš vyčerpaně." Řekl k Narutovy. Jo a pak si tě vezmu, a je mi jedno jestli to bude po dobrém nebo ne. Prolétlo Narutovy myslí. Jen se zamračil a ještě víc se napjal.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sora-chan Sora-chan | 3. července 2011 v 17:42 | Reagovat

Chudák Naru jinak pěkný díl

2 Zukashi Uchizumaki Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 3. července 2011 v 18:23 | Reagovat

Eee, nebyl pěknej, by krátkej a ještě ke všemu nudnej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama