Rudé Oči (K.) V.

29. července 2011 v 15:28 | Zukashi |  Rudé Oči


Rudé Oči - Prémiový Díl (Jede z posledních)*Vypráví Rinkashi -> Narutovy*

"V této knize, se jedná o proroctví Uchihova klanu. Uchihové, jednou musí vymřít. Tahle věta byla nejhlavnější, ze všech vět, které kdy v této knize stály. Jednoho dne se dva z rodiny spiknou a zabijí svého třetího a tím pádem posledního žijícího příbuzného, oba dva se pak zamilují. Jeden do krásné dívky, která mu zamotá hlavu, a druhý do někoho, koho skoro nezná, a ještě ke všemu do muže."


Naruto seděl na posteli v sídle, v Itahciho obětí. Klepal se, třásl se, chvěl se a do toho všeho se mu po tvářích řinuly slzy. Itachi ho k sobě pevně tiskl a uklidňoval jej, ale Naruto se dál třásl. Byly tomu již hodiny co se oba Uchihové i s Narutem vrátili do Sídla. Hned jak přijeli, Sasuke odvedl Naruta do pokoje, a zamkl ho v něm. Naruto zprvu jejich počínání nerozuměl, ale když se někdo přihnal ke dveřím a začal s nimi velmi silně lomcovat, pochopil, že se ho jen snaží ubránit před Madarou. Madara už si s ním jednou užil, a Naruto věděl, že jeho "pánovy" se to moc nelíbilo. Sasuke byl pak hrozně rozčarovaný, a odvezl ho na to tajné místo. Itachi se pousmál, když viděl jak Naruto boří uplakané oči do jeho hrudi, věděl, že se, něco na jejich plánu muselo pokazit. Věděl, že kdyby bylo vše v pořádku, už by byl Sasuke zpět, ale on tu ještě nebyl, a ze zdola se ozývaly hrozivé rány. Itachi netušil, kdo z nich má navrch, jestli Madara, nebo Sasuke. Nyní se ze zdola ozval bolestivý výkřik,Itachi věděl, komu patřil tentokrát. Byl o Madara, na první pohled, hlas Madary a Sasukeho, bylo nemožné rozeznat, ale Itachi, který s nimi žil už celé roky, znal jejich hlasy dobře, až moc dobře. Ozvala se ještě jedna rána, a pak další výkřik, opět Madary, a pak najednou bylo ticho. Naruto nyní držel Itachiho tělo, a byl zachumlaný do jeho kabátu, s rudými obláčky. Když se dveře se skřípěním otevřeli, Naruto se k nim podíval, a na chvíli přestal dýchat, srdce mu vynechalo několik úderů. Stál tam Sasuke, celí od krve, vlasy potem slepené k sobě, a horní část těla zcela odhalenou a se spoustou ran. Naruto ho sjel pohledem, a když se setkal, s tím jeho, opat přestal dýchat, až s ním Itachi musel zatřást, aby se nadechl. Sasukeho oči, pořád rudě žhnuli, to v Narutovy vyvolalo známí pohled a to pohled Madary, kdy si bral jeho tělo i krev. Věděl, že to není Madara, ale prostě se toho pohledu polekal a víc se natiskl k Itachimu. Sasukemu to bylo hrozně líto, a když se uklidnil, a oči znovu ztmavly, vydal se k Narutovy, chtěl se ho dotknout, chtěl vědět, že ho neodmítne. Ale opak mu byl pravdou.

"Naruto..." Zašeptal Sasuke a vyslal k Narutovy svojí ruku, ten ale před jeho dotekem ucuknul. Itachi chytl Narutovu ruku a natáhl ji k Sasukemu, chvěla se, třásla a klepala stejně jako zbytek jeho těla, Sasuke ji vzal do dlaní, a vyslal k Itachimu, prosebný pohled, Itachi jej pochopil, pustil Naruta, nechala jej na posteli, zvedl se, a odešel, dolů uklidit spoušť, která tam po jejich boji, zůstala. Sasuke si sedl na postel a jeho ruka vystřelila k Narutově uplakané tváři, otřela mu slzy, a poté se chtěl něžně otřít o jeho krásné, měkké rty. Než se ale stihl jich dotknout Naruto opět ucukl, bál se jej o trochu víc. Sasuke opět trochu posmutněl, ale hned se sebral, vzal Narutovu bradu mezi dva prsty, a přitáhl si ji, něžně ji políbil a poté ho objal. Naruto se při styku rtů, hrozně chvěl, a když ho Sasuke objímal, třásl se ještě víc, klepal, se zimou strachy a vzrušením z boje který se právě odehrál, přesně pod pokojem ve kterém seděl. Naruto Uchihovy, obemknul boky svými horkými a třesoucími se dlaněmi, sevřel ho a natiskl se k němu. Sasukeho, ta změna trochu udivila, ale byl rád když jeho životní láska, byla u něj, vlastně si ani neuvědomoval, že Naruto je právě onen člověk, do kterého se podle proroctví má zamilovat, a nevěděl ani, že právě on a Itachi se mají spiknout proti Madarovy. Ale to už mu teď bylo fuk, hlavní je, že je Naruto jenom jeho a nikoho jiného, že už mu na něj nikdo nebude sahat, a pokud ano, slíbí mu pomstu, pomalou a bolestivou pomstu.

"Naruto, omlouvám se ti..." Sasuke, se na Naruta podíval, ale ten jen mlčel, a dál se třásl. Sasuke se pousmál a objal ho pevněji, políbil ho a potom položil do peřin, položil se na něj a líbal ho, poté mu rukou zajel do jeho klína a stiskl, Naruto se šokem roztřásl ještě víc, nebyl na to připravený, ne tady, ne teď.

"Prosím, prosím to nedělejte. Teď ne..." Zaprosil Naruto, a trochu se mu vzepřel, Sasuke mu chtěl říct, něco jako "Já jsme tu pán, tak drž!" ale něco mu to překazilo, místo toho, ho přestal hladit, a jenom ho políbil.

"Promiň, já - já nechtěl jsem..." Zašeptal Narutovy do ucha a pohladil ho po tváři. Potom mu rukou vjel do vlasů a usmál se...

"Jsi špinavý... A máš na těle rány..." Řekl naruto, nevěděl jak začít, ale tohle mu přišlo nejlepší. Sasuke se usmál.

"Jo já vím, mám se jít umýt?" Zeptal se Sasuke Naruta a ten jen přikývl, potom se o něj otřel svým tělem. Odtáhl se, a na jeho těle byla taky špína, Sasuke mu přejel prstem mezi žebry. Usmál se znovu a pak se na něj zadíval.

"Půjdeš semnou?" Zeptal se a pak vstal. Naruto přikývl, a také se zvedl, Sasuke ho vzal do náruče, a odnesl jej do koupelny. Postavil jej k vaně a začal napouštět vodu, stoupala z ní pára. Naruto ze sebe shodil Itachiho plášť, a zcela nahý se odebral, přes okraj do obrovské, prostorné vany. Sasuke ho následoval, sedl si naproti němu, a podíval se mu do očí.

"Uchihové, jednou musí vymřít. Tahle věta byla nejhlavnější, ze všech vět, které kdy v této knize stály. Jednoho dne se dva z rodiny spiknou a zabijí svého třetího a tím pádem posledního žijícího příbuzného, oba dva se pak zamilují. Jeden do krásné dívky, která mu zamotá hlavu, a druhý do někoho, koho skoro nezná, a ještě ke všemu do muže." Řekl najednou Naruto, Sasuke se ho ani nesnažil zarazit, jen poslouchal, a srovnával se s pravdou. Pak se podíval Narutovy do očí.

"Miluji tě Naruto Uzumaki"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 31. července 2011 v 9:42 | Reagovat

Krásná kapča, těším se na další kapitolku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama