Akatsuki - Aneb, ve třetí osobě, čísla jednotného...xD

8. srpna 2011 v 13:30 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto
Co člověk na tom netu nenajde, hledala jsem, a najednou mi na googlu vyjede tohle... Je to rozkošné...xD


"Jsi zlý na Tobiho!" Řekl Tobi uraženě, a pod maskou, se mu po tvářích kutálely slzy.
"Tobi nebyl zlobiví! Tobi je hodný!" Křikl na Peina, a rozběhl se do svého pokoje.
"Tobi je hodný kluk! To Ty jsi zlý!!!" Zavolal na něj ještě a pak za sebou zabouchnul dveře, celím sídlem se roznesla ohromná rána. Pein se zamračil, ale nechal, ho být, vždyť mu jen řekl, že po sobě musí uklízet! Nic hrozného to snad nebylo ne? Zatím co Tobi seděl v pokoji na zemi, v rohu místnosti, bez masky, a po tvářích mu stékaly další a další slzičky. Někdo zaklepal na dveře, až sebou Tobi trhl.
"Co chcete?! Tobi nic neudělal!"Vzlykal, a díval se na dveře, které se pomalounku otvírali. Tobi se stále mračil, a stále mu tekly slzičky, a když se dveře otevřeli úplně, stál tam Itachi, a za ruku držel Deidaru.
"Ahoj Tobi, Itachi a Deidara tě přišli navštívit." Řekl potichu Itachi a Deidara přikyvoval. Tobi vstal ze zemně a došel k Deidarovi a Itachimu, oba je pevně objal. Pak dal každému pusu na tvář a usmál se.
"Tobi je moc hodný na Itachiho a Deidaru..." Řekl Itachi a objal ho ještě jednou, co kdyby to netrvalo dlouho. Tobi se opět pousmál.
"Pein byl na Tobiho moc zlý."Řekl Tobi a při vzpomínce se mu po tváři opět začaly koulet slzičky. Itachi se zamračil, ale na nic nečekal, a s Deidarou mu naráz setřeli všechny ty slaně kapičky. Tobi se opět usmál.
"Tobi vás má moc rád, miluje vás!" Řek Tobi a Itahci se usmál.
"Mi máme tobiho taky moc rádi, taky ho milujeme, Tobi je víc než jen kamarád a Deidara i Itachi s ním chtějí strávit noc." Řekl Itachi a zrudnul od hlavy až k patám. Tobi se usmál.
"Tobi bude rád když u něj bude Itachi a Deidara, jsou jediní kdo ho mají rádi." Řekne a znovu je obejme, potom se dveře rozevřou a do pokoje vejde, Sasori a přidá se k Deidarovy a Itachimu.
"Tobi, Pein se prý nechce omluvit, je prý naštvaný na Tobiho, ale Sasori nechce aby byl Tobi smutný, a myslel si že ho nemá Sasori rád, Sasori chce být s Tobim Deidarou a Itachim, taky přes noc. Řekl, a pak se všichni čtyři odebrali do velké lóže. A tam spolu strávili překrásnou noc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 3. listopadu 2011 v 17:45 | Reagovat

Nice :).. to je fajn :)

2 GloriaJarvis18 GloriaJarvis18 | E-mail | Web | 22. března 2012 v 13:03 | Reagovat

Set your own life time more easy take the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> and all you want.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama