Krásné objetí (J.)

10. srpna 2011 v 12:25 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto

Inspirovala jsem se, a stvořila novou povídku, ze začátku, je podle měn dosti zábavná, ale nakonec, to nesmíte číst. Je to děsné!!

Komentujete!!! xD"Ale já nebyl až tak opilí!"
" Ne? Hodil si s mým křečkem o zem a řval "Pikaču, volím si tebe". Potom si hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje a potom si si sedl do krbu a křičel si "příčná ulice, příčná ulice" no a když jsi vylezl, řval si na moje auto "Optime, já dobře vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ se!". Zbytek noci si vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema, a když ses vracel domů, skočil si po bezdomovci a nadšeně křičel "Brumbále, ty žiješ!" Dokončil svůj proslov rudovlásek.

"Ale no tak Gaaro, já za to nemohl..." Kňučel Naruto k naštvanému Gaarovi.

"I Sasuke z tebe měl druhé vánoce!" Řekl ještě více naštvaně Gaara. Naruto se zastavil a podíval se na Gaaru. Ten na sobě jeho pohled ihned vycítil a tak se otočil. Narutovy oči vypadali... jinak.

"Co je?" Řekl pak prostě Gaara. Naruto mrknul.

"Byl tam i Uchiha?!" Řekl naštvaně, roztřeseným hlasem. Gaara souhlasně přikývl. Poté se otočil a šel dál, ignoroval Narutův zničený pohled. Naruto to tedy taky nechal být. Když došli domů (pozn. Autora -> Bydlí spolu, a jsou k sobě jako bratři...), Naruto se skulil na postel a zavřel oči, byl na sebe naštvaný, jak se mohl takhle ztřískat. Ještě ke všemu před Uchihou? Bylo mu ze sebe na zvracení. Nejen kvůli tomu, měl na sebe zlost i kvůli Gaarově křečkovy. Jmenoval se Gifuto-san. Gaara ho měl moc rád, a tak se Naruto ani nedivil, když s ním Gaara celý den ani nepromluvil. Večer, když šel, z petshopu, a v malé krabičce nesl dva křečky, kteří už měli i jména, a ještě ke všemu to byli holka a kluk, měl hned lepší pocit, že se Gaarovy pokusí smrt jeho Gifuto-san vynahradit. Jak se tak toulal, Konohou, které již byla téměř pohlcena tmou, narazil, na nějaký, podezřelí zvuk, táhnoucí se z lesa. Zarazil se, a podíval se na les. Slyšel divný hlas. Byl to slizký hlas, který jej oslovoval.

"Poooojď... Seeeem... Maaaališký... Pusť mne veeeen..."Ozývalo se z Lesa. Naruto byl zmatený, a tak, i přes nepříjemný mráz běhající po zádech, se vydal do lesa. Šel, a na každém dalším kroku se hlas zdál být naléhavější a intenzivnější. Naruto došel až na malý palouček, hned to místo poznal, tady trénoval s Kakashim, Sasukem a Sakurou. Naruto se rozhlédl, nikde ale nikoho neviděl. Najednou se před ním začali rozestupovat stromy. Naruto znejistil, a o kus couvl, ale zakopl a spadl. Nyní před ním stála obrovská liška s devíti ocasy. Naruto ji pozoroval, liška mávla ocasem a všude kolem nich se objevily vysoké zdi. Narutovy to bylo divné, pomalinku se postavil. Liška se usmála.

"Jseeeeeem... Rááád žeee jsiii tuuu..." Ozvalo se jako ozvěnou, ale Naruto těmto slovům rozuměl. Liška se na něj znovu usmála.

"Naruto, chtěl by, jsi být silnější, než je celý tvůj tým?" Zeptala se již bez ozvěn. Naruto byl zaskočen, nevěděl, co má říct. Tak se rozhodl, že jen souhlasně kývne. Liška se opět usmála. Naruto se taky trochu pousmál, nikoli ale šťastně. Byl nervózní. A cítil jak se křečci v krabičce klepou.

"Co ode mně chceš?" Zeptal se, třesoucím se hlasem. Liška se na něj dívala. Rudé oči jí žhnuly.

"Dám ti svoji sílu, a všechnu moji chakru, po podmínkou." Řekla Liška. Naruto se na ni díval. "Pod jakou podmínkou?!" Řekl už trochu sebevědoměji. Lišce opět zacukali koutky.

"Až přijde tvůj čas, nezemřu s tebou, pustíš mně ven." Řekla zase o něco slizčeji. Naruto se zamračil.

"Ale to pak zničíš celou vesnici!"Křikl na ni rozzlobeně. Liška přikývla.

"To je taky součást podmínky, já ji nechám být. Ale musím mně pustit..." Řekla. Narutovy to přišlo fajn, on bude silný a jednou, až bude mít umřít, vypustí lišku na svobodu, a nechá ji být. Tak tedy souhlasil. Liška se opět usmívala.

"Tak, tedy, budeš mít moji sílu, a já budu tvůj ochránce, dokud nepřijde tvůj čas, pak mně osvobodíš, a já si půjdu svojí cestou." Řekla liška jejich dohodu. Naruto přikývl, a v mžiku se ocitl, opět v tom lese, na paloučku, na zemi. Ležel bez trika, a na hrudi mněl velké tetování, které rudě žhnulo. Naruto otevřel oči, a díval se do těch jeho, do těch temných očí. Byli černé jako noc. Sasuke se ihned narovnal.

"Co tu děláš takhle v noci, polonahý?" Zeptal se. Naruto se na sebe podíval. Hned jak uviděl ono tetování, znehybněl. Sasuke se pousmál, ale nebylo to skoro, ani vidět. Sasuke pomohl Narutovy vstát, a oba se rozešli domů, Naruto ještě kulhal, ale krabičku s křečky nepouštěl. Nevěděl jestli Sasuke ví o onom Liščím démonovy, kterému se Naruto zaprodal.

"Co všechno jsi viděl a slyšel?" Zeptal se Naruto. Sasuke se na něj podíval. Nevěděl jestli má říct pravdu. Ale rozhodl se, že pravda bude jistější.

"Všechno." Řekl a dál byl potichu.

"Slib, že to nikomu neřekneš, Sasuke..."Zaprosil Naruto ale Sasuke nic neříkal. Naruto ho chytl za ruku a strhl si ho před sebe. "Slib, mi to, prosím!" Řekl znovu, Sasuke ale opět mlčel. "No tak, prosím..." Naruto udělal psí očka, a Sasuke roztál. "Dobře..." Řekl, a Naruto mu skočil kolem krku. "Děkuju, Děkuju..." Mlel pořád dokola. Sasuke, se ale jeho objetí nijak nebránil. A tak spolu došli až k Narutovy domů, a Naruto mu celou dobu mlel, že mu děkuje...*** o několik dní později...***

Den co den bojovali Sasuke a Naruto po boku. Nyní, když Naruto stál naproti Orochimarovy, a v ruce držel katanu, připravenou k boji, byl připraven na ukázku svojí moci. Naruto se začal být, a schytal víc ran, než sám čekal. Byl hrozně naštvaný. Jak to, že mu liška nepomáhá? Naruto, se ale nevzdával a bil se dál. Čím více byl naštvaný, tím více rudla jeho chakra. Když už byl na vrcholku svých sil, a nejvíce naštvaný, přeměnil se z ničeho nic na velkou devítiocasou lišku. Sasuke se na něj podíval, a v očích se mu objevil strach. Naruto ji nedokázal ovládat, liška všecko ničila, ohromnými tlapami drtila stromy, a vše kolem, a nakonec došla řada i na Orochimara. Zdálo se, že tlapě uniknul, ale když ji Kyuubi odsunul, všude byla krev. Naruto se proměnil zpět do své pravé podoby, a klesl k zemi. Sasuke se k němu hned přiřítil, vzal jej do náruče, a společně s týmem běžel do Listové, kde ho odnesl ihned do nemocnice. Povedlo se jim jej držet při životě celý týden, pak ale, jako by jej opustili síly. Jeho srdce přestalo být, a on odešel za svojí rodinou. Jeho démon, se proháněl kdesi po loukách, bez své velikosti. Nyní z něj byla jen malá devítiocasá liška. Sasuke si zbytek svého života vyčítal, že Narutovy nikdy neřekl, co k němu cítí. Miloval ho. Věděl, že Naruto je na lepším místě, ale nemohl bez něj být, a tak jednou, večer se rozhodl také odejít. Nikdo ho nehledal, věděli, co udělal. Bylo jim líto, že oni dva museli odejít, ale stalo se to, a tak to časem, nechali být. I když existuje několik lidí, co jim na jejich hroby každý den nosí nové a nové květiny...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 10. srpna 2011 v 15:10 | Reagovat

začátek mě dokonale rozsekal, bylo to opravdu moc vtipné:) chvíli byla povídka trochu zmatená, ale jinak se mi celkově líbila:) spřátelím ráda, jen teď už nedělám diplomy, vůbec to nějak nestíhám:( ale hned si tě přidám

2 Smajli Smajli | Web | 10. srpna 2011 v 17:51 | Reagovat

Zajímavá povídka, i když to mělo trochu rychlý spád, ale ten první odstavec to zabil =D

3 Karin Karin | 10. srpna 2011 v 19:55 | Reagovat

Ať žije FB :D Jasný první odstavec :D Jinak celkem dobré, ale nemám ráda takovéhle konce :(

4 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 10. srpna 2011 v 23:06 | Reagovat

ten první odstavec, bože vždycky vidím toho křečka rozsekaného na zemi :D:D a řechtám se jak blbá...
Ale k povídce, já osobně sice nejsem žádnej spisovatel, ale líbilo se mi to až trošku na ten konec, jak říká Smajli bylo to moc rychle ukončené a to je opravdu škoda :)
JInak se ti to moc povedlo:)

5 Zukashi Zukashi | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 12:50 | Reagovat

Já všem moc děkuju...xDDD

A Terkic - Taky si tě hned přidám..xD

6 May Darrellová May Darrellová | Web | 18. srpna 2011 v 21:36 | Reagovat

Tak vidím, že se i sem dostal facebook. :D
Jinak povídka byla pěkná, moc se mi líbila. ^^

7 Amaya Amaya | Web | 27. října 2011 v 22:58 | Reagovat

jo ten vtip znám v tom prvním odstavci :D zabilas :)

8 Tifa *_* Tifa *_* | Web | 18. února 2012 v 8:09 | Reagovat

Ten začátek mě položil na zem :D :D Ale jinak to bylo kawai :) Ajo ajo Fcb :D Nevadí - je už fakt všude :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama