Poslední Západ Slunce 1.část / ?

26. srpna 2011 v 14:34 | Zukashi |  Poslední Západ Slunce


Tak mně napadl další námětek na povídku. Rozhodla jsem se to splácat, a vylezl z toho takej paskvil. No posuďte samy, přece vás nebudu přesvědčovat, bo jo? Tak jo, kdo řekne že je to blbý, můj ... třeba tygr(jooo...=D) mu ukousne hlavu... Si myslim, že dobrý, ne? =D No uvidíte... Je to taky z reality a ne z tý zaostalí Konohy. Taky je to dost OOC... ale to je jedno, já prostě jinak nepíšu... nebaví mně psát protivnýho Sasana a nebo přiblblýho Naruta. Já chci aby byl Naruto super a oblíbenej stejně jako Uchiha... A pokud vám se to nelíbí... tak se omlouvám, ale je to prostě můj styl.1. část - Děsivý šok.


Jako už po několikáté při tomto tréninku se blonďák zavěsil na koš, a míč proletěl síťkou až k zemi. Blonďák se usmál na svého spoluhráče, kterému na obličeji tvořil naštvaný škleb.

"To si děláš prdel Naruto?! Tohle už je minimálně dvanáctej koš!" Prskl naštvaně rudovlásek. Chlapec pod košem se usmál, tohle mu dělalo radost, když je někdo naštvaný protože on má navrch. Blonďák se opět ujal vedení. Dribloval směrem ke koši, a užuž se chystal vyskočit, a zasadit další koš, když v tom se celým hřiště ozvalo ohromné zapískání.

"Konec tréninku! Zítra máme hrát proti Zvučný, tak se snažte a doma si ještě zatrénujte, a Naruto, blahopřeju, dneska si Gaaru roznesl... A teď zmizte!" Křičel na ně jejich trenér. Blonďák se, na rudovláska, usmál a hodil mu míč, celkem tvrdě. Až moc tvrdě. Rudovlásek se ale usmál, a rozběhl se za blonďákem, který už vcházel do šaten. Šatny byly v celku útulné. Byla to jedna velká místnost, kterou měli hoši i holky společnou. Byla celá bíle vymalovaná, a středem se táhlo zhruba šest řad skříně, po obou stranách. Dohromady tam bylo něco kolem šesti set skříněk, a všechny měli jednu tu a samou barvu - oranžovou s modrým pruhem ve výši prsou. Oba chlapci se ocitli u svých skříněk. Měli je vedle sebe, Naruto měl výherní třináctku a Gaara obrannou dvanáctku. Oba propocení jak krysy se vyvlékli a přešli do sprch, rychle se osprchovaly studenou vodou, a pak se namydlili, díky sprchovému gelu. Blonďák si do dlaně vmáčkl malé množství šamponu na vlasy, od Šaumi a vmasíroval si jej do vlasů. Gaara chvíli nad jeho počínání zíral, ale pak ho napodobil, jen s tím rozdílem že on neměl šampon od Šaumi, nýbrž od Palmolive. Blonďák stejně tak jako Rudovlásek nechal chvíli gel i šampon působit a pak je smyl, už trochu teplejší vodou. Když vylezli ze sprch, Naruto si rychle usušil vlasy jedním ručníkem a druhý si ovázal kolem pasu, ještě než začal.

"Ty hele, Naruto, máš pěknej objem..." Řekl jeden z procházejících, a na to konto Gaara vyprskl smíchy.

"Oh, díky Sikamare, to ne já, to moje nová Šauma..." Usmál se na něj mile blonďák, a chlapec s culíkem, ho s úsměvem na rtech raději obešel, a vydal se hledat svoje oblečení.

"Tos to zase posral blonďáku..." Řekl Gaara. "Nechápu, jak můžeš být stále v týmu. Já bejt Koučem, tak tě vykopnu." Usmál se. Naruto ho napodobil, ale neodpověděl. Doufal, že ho jeho úspěchy dostanou až na nejvyšší pozici, dříve než Gaaru. Měl ho ráda, ale jako bratra, nikoliv jako spoluhráče. Mezi lidmi, a ve škole, byli jako by se znali od narození, ale při hře si nemohli přijít na jméno. Ale to teď bylo fuk. Blonďák se usmál.

"Hele, já jedu domů, tak se uvidíme zítra, dyž se mi teda bude chtít, páč nevím, jestli budu ochoten, hrát po tvém boku." Gaara strnul.

"Jak to myslíš" Rozčílil se. "Já zase tak špatně nehraju, a pokud vím, jsem po tobě, nejlepší hráč tohohle týmu! Takže laskavě sklapni, a dej mi pokoj!" Vyjel na blonďáka jeho přítel.

"Nemyslel jsme to, že hraješ špatně, ale že při hře jsi děsně majetnickej, a vubec ale vubec mi nepřihráváš, a to i když ti to říká Kouč, takže laskavě nevytahuj to, že by mně, zrovna mně, mel vykopnout!" Naruto téměř vrčel. Ještě chvíli a člověk by uvěřil, že se převtělí a skočí po sobě, jako dva vlci, kteří se perou o místo vůdce smečky. Jak by to asi dopadlo? Gaara vypadal, že brzy vybuchne, a blonďákovy jednu ubalí. Naruto se potutelně usmál, a po očku ho sledoval, pak zdvihl hlavu.

"Chceš se snad prát?" Zeptal se slizkým tónem a ramenem do rudovláska strčil. Potom došel ke své skřínce a vytáhl z ní, modré rourovité džíny, které kopírovali jeho krásně stavěnou postavu, k tomu zelené tričko s fialovými grafity. Dnes na něm měl vysprejovaný nápis - Volte mně. Já jsem King!, který byl podtrhnutý tmavě fialovou linkou. Natáhl si značkový ponožky, a hodil na sebe koženou bundu od Nike. Potom si vzal stylový kecky, který na sobě měli potisk šachovnice a k tomu si na hlavu narazil klobouk. Vypadal vážně k sežrání, a když procházel kolem holčičího oddělení, všechny se za ním otáčely. Když vylezl před budovu, všiml si, že už se celkem setmělo, vytáhl z kapsy klíčky od auta, a v klidu se k němu vydal. Nasedl do svého BMW a nastartoval, pustil si písničky a rozjel se domů.Když přijel domů, nikde nikdo, jako vždy. Byl celkem rád, že už s rodiči nebydlí. Jediný s kým bydlel, byl jeho spolubydlící Sasuke, a ten byl dost často někde venku. Byl dokonce o dva roky starší než Naruto, ale to ani jednomu nevadilo. Bylo jim spolu dobře, velice si rozuměli, a co bylo hlavní, Sasuke dodržoval Narutova pravidla. Naruto hodil tašku přes rameno do pokoje na postel, a odebral se do kuchyně, uvařit si něco k večeři. Došel do vkusně zařízené kuchyně, a rozhlédl se, bylo tam krásně uklizeno, na středoškolského hráče basketu a vysokoškolského uměleckého malíře, to bylo překvapující. Plácl rukou do skleněné desky pultu, vedle lednice.

"Tak co si dneska dáme..." Zamyslel se, a jal se otevřít dvířka lednice. Když je otevřel, stanul před ním bohovský pohled, na přeplněnou lednici. Zamyslel se a pak se natáhl, pro bílí jogurt, k tomu vytáhl ze skříně z druhé strany lednice mysli a nasypal si jej do misky. V zámku dveří zašramotili klíče, Naruto se usmál a položil jogurt na desku, obešel spodák a zahnul za přepážku, otevřel dveře a úsměv mu ihned povadl. Sasuke se líbal s nějakou holkou. Měla červené vlasy, zadek jak kombajn a k tomu všemu brejle.

"Jashine..." Vyprskl blonďák a dveře prudce zabouchnul. Tak hrozně se jich lekl. Rychle se otočil a vrátil se do kuchyně. Dveře se po chvíli znovu otevřeli.

"Naruto... Jsi v pohodě?" Zeptal se někdo od dveří, a během chvíle zpoza přepážky vykoukla černovlasá hlava. Naruto zrovna krájel ovoce, a to tak vehementně, že některé, kousky odlítávaly mimo prkýnko. Naruto zvedl pohled k černovlasému chlapci. Stále krájel.

"Naprosto, vůbec nic mi není." Zamyslel se, a stále krájel. "Jen možná, jsem si vzpomněl, že jsme si v pokoji něco zapomněl." Řekl, trochu roztřeseným hlasem, a začal šermovat nožem směrem k pokoji. Otočil se a užuž chtěl odejít když ho Uchiha chytl za ruku.

"Vykřikl jsi Jashine, teď jsi si málem uřízl prsty, a ještě ke všemu jsi mně málem zabil tím, jak šermuješ tím nožem. Nevypadáš moc dobře, Naruto." Vychrlil ze sebe a prohlížel si ho. Blonďák se mu nedokázal dívat do očí, radši se tedy odvrátil a vytrhl se mu.

"Nic mi není!" Řekl s větším důrazem, a odebral se do pokoje, společně s nožem. Zavřel za sebou dveře a zadíval se na jejich společnou fotku, z minulého semestru. Byli na ní spolu, jeden stál na střeše Narutova auta a druhý se na ni pokoušel trochu neohrabaně vyšplhat. Samo sebou, že ten co stál na střeše, byl Uchiha. Naruto se musel usmát, tohle ho vždy dokázalo vrátit do nálady. Shodil ze sebe klobouk a pohodil jej na věšák vedle dveří, potom sundal i bundu a tu dal tam týž. Potom si trochu rozcuchal vlasy, z tašky vytáhl áj pod a zapnul ho, strčil do něj sluchátka a pak se vydal zpět do kuchyně, dodělat si večeři. Prošel kolem Uchihi, který stál jak přimražený u jeho pokoje, na nic mu neodpověděl. Potom vzal nůž, který držel v levé ruce do pravé, a začal zase krájet, u toho si pobrukoval písničku Lonely Day, od System Of A Down. Dokrájel ovoce a hodil ho do misky k jogurtu a mysli. Vypadalo to báječně, olízl si rty a otočil, koukl se na obývací pokoj, zamyslel se.

"Ne dneska se nebudu koukat na basket, půjdu ještě trénovat." Rozhodla na hlas. Hodně nahlas. Slyšel ho i Uchiha, který se zrovna chystal zase odejít. Naruto mu nevěnoval pozornost.Konečně už měl před sebou poslední kousek mysli, nabral ho na lžičku a strčil do úst. Mysli mělo společně s pomerančem úžasnou chuť. Zbytek jídla rozmělnil mezi zuby a pak jej spolk. Zvedl se, po cestě se ještě napil koli co stála v kuchyni na stole, a pak už si jen přetáhl mikinu přes tričko a vzal si tenisky na doma. Vyšel ven, do tý studený noci. Všude byla tma, nebylo divu, blonďák byl vůbec rád, že neprší. Bylo něco málo kolem půl osmé, a on už běžel ouzkou cestou skrz park. Když už konečně viděl hřiště, vzpomněl si, že zapomněl míč. Zastavil se.

"Do hajzlu!" Zaklel, pak se jen podíval na hříště, a uviděl osobu s rudými vlasy jak taky trénuje.

"Gaara, musím se mu omluvit..." Znovu se rozběhl k hříšti, tentokrát už tam doběhl. Gaara si ho hned všiml a rozběhl se k němu.

"Promiń mi to Naruto, byl jsem hnusnej, a to jenom protože jsi šampón... Pormiň mi to..." Škemral rudovlásek, blonďák ho pevně chytl za rameno a stiskl mu ho. Rudovláskovy ušel bolestný sten a blonďák se usmál.

"To je v pohodě Gaaro, já se ti taky musím omluvit, neměl jsme se do tebe navážet..." Řekl Naruto trochu sklesle. Gaara se usmál. "To je v pohodě, stejně jsi měl pravdu Naruto, musím víc přihrávat, a začnu s tím hned zítra!" Usmál se rudovlásek a odtáhl se od Naruta, přihrál mu míč, a začali společně trénovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adélka love max Adélka love max | Web | 26. srpna 2011 v 17:51 | Reagovat

Dobrý už se těším na další díl

2 Michi Michi | Web | 28. srpna 2011 v 18:05 | Reagovat

Pěkné....:)
Nechceš se přihlásit do VYPS (velká yaoi povídková soutěž http://michiinka.blog.cz/1108/velka-yaoi-povidkova-soutez-prihlaska
Určitě na to máš...:)

3 Aki-chan Aki-chan | E-mail | Web | 2. listopadu 2011 v 15:31 | Reagovat

Omg...teraz neviem, či mám fandiť Sasukemu alebo Gaarovi....a nakoniec z toho bude niečo iné :D Je to super! :)

4 Saruki & Daisuke Saruki & Daisuke | Web | 25. května 2012 v 19:53 | Reagovat

hned du na další díl je to fakt skvělá povídka :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama