Who are You?! (K) II.

1. srpna 2011 v 16:16 | Zukashi |  Who Are You

Blonďáček nad sms zprávou užasl. Chvíli tam jen stál a očima přejížděl ta krásná slova, ty věty. Podíval se na Uchihu, který k němu stál zády, jednu nohu měl položenou na lavičce a zavazoval si kopačky. Naruto si prohlídl jeho zadek, musel uznat, že je okouzlující, ostatně jako vždy. Dál se ale nenechal rozptylovat, doběhl k lavičce, položil na ni svůj mobil a rozběhl se vstříc Kibovy a bráně. Když kopl do míče, ucítil na zátylku, pohled jeho onyxových očí. Zavřel oči, a pak se jen ozval uražený hlas, Kibův hlas.

"To už je asi po desátý, za celé dva dny, Naruto!" Řekl a kopl mu zpět míč, naruto si s ním chvíli hrál, a pak znovu kopnul, a znovu dal gól. Když viděl Kibův vražedný pohled usmál se.

"Tak se prohodíme, chceš Kibo?" Kiba, přikývl a tak si prohodili svá místa, nyní byl v bráně Naruto, a Kiba stál před ním, i s míčem. Položil jej na zem, napřáhl se, a kopl. Míč proletěl kolem brány, nad zdí hřiště a pak až na silnici. Naruto propukl v smích, ale neotálel, rozběhl se ke zdi, vylezl na ni, seskočil k silnici, sebral míč, a vykopl jej zpět Kibovy. Potom se opět vyhoupl na zeď a znovu seskočil, tentokrát do hřiště. Sasuke jej celou tu dobu pozoroval, věděl, že tohle by, nikdy dříve neudělal, ale teď, mu to problémy nedělalo. Naruto došel ke Kibovy a plácl si s ním.

"Co takhle dát tu bránu, za zeď...?" Zrovna k nim docházel Shino, Naruto se na něj usmál.

"No proč ne... Třeba by se tam Kiba líp trefil..." Usmál se a stejně jako si plácl s Kibou, si plácl i se Shinem, to k nim docházel i Shikamaru. Také si s ním plácl.

"Tak co se tu řeší?" Zeptal se a když viděl Kibu jak se mračí začal se smát.

"Čéče Kibo, to i Temari a Tenten se Sakurou a Hinatou, umějí líp hrát..." Naruto se usmál, a začal se rozhlížet po hřišti, jestli někde nezahlédne Saie, nebo Gaaru. Když si toho Kiba všiml, také se zohlédl.

"Nevíte, kde jsou, co?" Řekl najednou Shino. Naruto a ostatní zavrtěli hlavami, a setkali se pohledy. Naruto přikývl jako by se na něčem dohodli a rozběhl se k šatnám. Proběhl kolem Sasukeho, pak do školy a tam i odchytl, ve třídě Kakashiho, řekl, aby je omluvil, že možná dorazí, ale že se ještě neví. Pak se otočil a vběhl zase ven, to už se za ním, ale táhly asi tři děvčata, která si o něm povídala.Naruto jim nevěnoval pozornost, jen se usmál a zanechal je u haly, pro fanoušky, doběhl ke klukům, kývl na ně, na důkaz splnění úkolu, a společně se všichni vrátili k trénování, a proto že jim bylo dost velké horko, sundala si celá jejich parta trička, to už tam byl i Gaara a Sai. Celou tu dobu, byl blonďáček pod dohledem, svého "ex" přítele.Naruto doběhl do šatny, celý uřícený, a v patách měl Kibu, zrovna se před ním snažil ukrýt, a tak celý rozchechtaný, zahnul do sprch, a kde se s ním, přímo čelně střetl. Náraz naruta o"odmrštil až do sprchy a tak skončil celý mokrý, v Uchihově náručí. Než si uvědomil kdo je ten, co ho drží, stihl mu poděkovat a sebrat se, znovu na útěk. Potom už toho s Kibou nechali a zamířili se převléct do suchého oblečení. Převlékli se, a pak se bok po boku, ještě se zbytkem party, a dokonce i Sasukem, vydali domů. S vášnivou debatou na rtech se věčně smáli, to už ale zbýval jen Sasuke, Shino a Naruto. Nyní přišel na řadu Shino, oba dva hoši si s ním plácli a rozešli se domů. Naruto celou cestu se Sasukem neprohodil ani jedno slůvko. Když, ale Sasuke zacházel do domu, Naruto mu zhnuseně podal ruku, a chtěl si s ním plácnout. To se mu ale nepovedlo, Sasuke jej chytl a zatáhl dovnitř, zavřel dveře a natiskl jej na ně, rukou mu vjel pod triko a začal líbat na krku. Naruto ani netušil, jak moc těžké pro něj bude být mu tak nablízku, ale nenávidět ho. A tenhle dotek to ještě zhoršil, Naruto to nemohl udělat, nemohl jej nenávidět a být mu stále tolik na blízku. Odstrčil ho od sebe, rychle otevřel a rozběhl se pryč. Sasuke tedy zavřel dveře, a udeřil do nich pěstí, ten krásný Anděl, ani neušil, jakou mu působilo bolest být bez něj, jenom hloupých 10 minut. Musel, se ho dotknou aspoň jednou. A to se mu podařil, rozhodl se tedy, že mu pošle další zprávu. Vzal tedy svůj mobil, a naťukal zprávu, poté dal odeslat, a sedl si na postel, mobil položil vedle sebe, a čekal, jestli mu jeho spása odepíše.

Naruto zabořil hlavu do polštáře, nemohl ho nenávidět, nešlo to, ne když byl tady, když na něj šahal, ne když ho líbal! Znovu, dnes již po druhé, mu zavibroval mobil, koukl se na něj a otevřel novou zprávu. Další krásná slova jej udeřila do očí, ale tentokrát tam byl i podpis.

Promiň mi vše, co jsme, ti provedl. Jsi moje Droga, jsi můj Anděl, má jediná Láska!

Jsi láska, pro kterou chci žít,
jsi číše, ze které mohu pít,
jsi studna, do níž se vlévám,
jsi proud, jenž po kapkách slévám.

Jsi květina, jenž stále krásně voní,
jsi zvoneček, co přenádherně zvoní,
jsi louka, plná neskutečné krásy,
jsi potok tekoucí - kam asi?

Jsi štěstí, které s tebou sdílím,
jsi lék, po němž neustále sílím,
jsi plný lásky a citu,
miluješ mě a jsi tu!

Jsi jeskyni, kterou prostupuji,
jsi vlakem, do kterého nastupuji,
jsi chodbou, tou co procházím,
jsi kartou, na tu teď sázím.

Jsi strunou, co libí tón vydává,
jsi koťátko, co s klubíčkem si pohrává,
jsi hřejivé slunce na nebi,
jsi bílou lunou, jenž noc velebí.

Jsi vlahý vzduch, který dýchám,
jsi vítr, který slýchám,
jsi vodou, tu zas piji,
jsi Ty a vím, že žiji!


Tvůj Sasuke...


Naruto si dočetl sms zprávu a do očí se mu nahrnuly slzy, musel mu říct ať toho nechá. A hodlal to udělat teď hned. Vstal tedy z postele, převlékl se do úzkých džínů, do světle růžového trika, které krásně ukazoval, jak je opálený. Upravil blonďaté neposedné vlasy, a vydal se za ním. Rozběhl se Konohou, až k Sasukeho domu. Zabušil pěstmi na dveře, a Sasuke otevřel. Stál tam před ním, jen v džínech a díval se na něj. Naruto stál s otevřenou pusou a s chtíčem mu říct jak ho za to vše nenávidí, ale nedokázal to, místo toho mu ruka samovolně vystřelila po Sasukeho těle. Sasuke se usmál, a uhnul mu, aby mohl dovnitř. Naruto se zaváháním vešel a posadil se na gauč. Sasuke k němu přišel, koleno mu položil ke klínu, o záměrně se mu o něj otřel. Jednu ruku mu položil kolem krku a druhou ho pohladil po tváři.

"Jsi na mně závislí..." Řekl potom, a to Naruta probralo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dive Dive | 5. listopadu 2012 v 23:56 | Reagovat

juuuuu :3 oni su taky sexy xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama