Who are You?! (K) III.

3. srpna 2011 v 19:59 | Zukashi |  Who Are You

"No to snad nemyslí vážně!" Vykřikl Naruto, a shodil Sasukeho na zem. Okamžitě vstal a vydal se zpět domů, to snad není možné, on mu píše toužebné sms zprávy, ale Naruto je ten závislí! Jak tohle mohl říct? Naruto došel domů, byl hrozně naštvaný, a vůbec si nevšiml Gaari, který seděl v kuchyni u stolu a cpal do sebe Rámen. Naruto vyběhl schody, do pokoje, a pak se zastavil...
"Co to?" Zamračil se a sešel dolů, podíval se na Gaaru, a ten se na něj jen omluvně podíval. Naruto se usmál, došel k němu, plácl ho do ramene, a dal se do průzkumu jídel na stole. Zjistil, že je tam Rámen a spousta dalšího jídla. Naruto se natáhl pro jeden Rámen, a dal se řeči s Gaarou. S ním si bylo nejlehčí si povídat, byl totiž jako on. Ne jen Gay, on měl v sobě i dámona, a to je spojovalo, nebyli jenom kamarádi, ze školy, nebo spoluhráči z týmu, byli to dvě blízké osoby. Někdy, když byli ve škole, jim kluci z jejich třídy říkali bráchové, a to jen proto, že jsou si vším tak podobní. A nyní spolu seděli na gauči, v obývacím pokoji, cpali se brambůrkami a vedli vážnou debatu na téma "Psycho Horory". Naruto byl samo sebou pro, a Gaara byl proti, ale dohodli se, že některé jsou celkem ok. A když už se blížila 22. Hodina, rozhodli se, že Gaara přespí u Naruta. Oba ulehli ke spánku a spali.

Již bylo něco kolem jedné hodiny ranní, když Sasuke se převaloval po posteli a přemýšlel, proč Uzumaki zase utekl. Proč mu utekl. Vždy na něm přece závislí je, a to že mu sem tam napíše báseň, neznamená, že on je taky závislí. On si chtěl jenom užít, už dobrý týden si s nikým neužil. Chtěl si to, po dlouhé době, užít znovu s ním, pak s ním v objetí usnout, a pak se zase vypařit. O nic víc mu nešlo, nebo snad ano?! To není možné, uznává, že mu Naruto chyběl, ale ne natolik aby se vrátil kvůli němu. Ale když ne kvůli němu, tak kvůli komu. Sasukemu to v hlavě doslova šrotovalo, jak přemýšlel o blonďákovy. Nemohl přestat na něj myslet, nemohl usnout, před očima měl pořád to jeho krásné tělo, vyhupující se na zeď hřiště. Jeho tělo bez vršku dresu. Prostě na to nemohl přestat myslet. Že by si za něj snad našel náhradu? Ale to je hloupost, za Sasukeho Uchihu si nikdo náhradu najít nemůže!

Když ráno zazvonil budík, Naruto otráveně otevřel očka, koukl se na stále, a v klidu spícího Gaaru a začal se tiše smát. Zvedl se a dobelhal se k budíku a s velkou námahou jej vypnul. Podíval se na svoje hodinky a zjistil, že budík vůbec neměl zvonit. Vždyť je sobota.
"Nesnáším budíky! Jsou zákeřný!" Naruto nakrčil nos, až se mu udělala vráska. Pak se ale znovu podíval na Gaaru a znovu se zasmál, sešel dolů do kuchyně, kde byl pěkný nepořádek, vzal si zástěrku, kolem pasu, a dal se do přípravy snídaně.
Naruto už měl téměř hotovo, když uviděl Gaaru, jak si to ospalým krokem štráduje, po schodech dolů, měl pyžamo, a na hlavě kapuci s kočičíma ušima. Naruta popadl další záchvat smíchu, zatím co se na ně něj Gaara nechápavě díval. Naruto namířil prstem na jeho kapuci, Gaara se uraženě zamračil.
"Ty seš blbej Naruto...!" Řekl naoko naštvaně, a hodil po modroočkovy hadr co držel v ruce, Naruto se mu pohotově vyhnul, a tak hadr dopadl na plotnu.
"To si děláš srandu, Gaaro? Ještě mi to tu chytne..!" Smál se Naruto když viděl Gaarův naštvaný pohled.
"Emm, chceš se prát? Já to umí Gaaro, chodí přece na Box."Gaara se zakřenil, ale pak zvážnil.
"A jdeš tam i dneska?" Zeptal se Naruta, který mu podával talíř. Naruto se usmál a přikývl, Gaara si talíř po krátkém zaváhání vzal a pustil se s chutí do jídla, ovšem, hned jak strčil první sousto do úst, ztuhl. Podíval se na Naruta s úsměvem, se opírajícího o skříňku a s Bagetou v ruce.
"Copak, nechutná ti snad..?" Naruto se opět trhle zasmál... "Vždyť je to jenom trocha zelenin..." Řekl zase se zasmál, dalo by se říct, že Gaara z něj byl opravdu v háji. Nevěděl co udělat s tím co má v puse, tak to raději rychle s ucpaným nosem, aby necítil chuť onoho nepozřetelného jídla, rozžvíkal a spolkl. Další sousto už si raději nevzal, a talíř odsunul, pak se s rukama nad hlavou vrhl na Naruta, který si pořád hleděl své nacpané bagety. Opřel se vší silou do Naruta, a shodil jej na zem, pak se šíleně začal smát...
"Tak ty se chceš prát jo?! Muhehe..." Zasmál, se, ale to ho hned pustilo, když jej Naruto strhl k sobě.
"Jo! Muhehe..." Naruto se taky zasmál, a poté se dal do lochtání Gaarova těla. Naruto nepřestával lochtat, dokud mu nedošlo, že vlastně neví, co řekl. Naruto nechal lochtání, a podíval se na Gaaru s velmi, ale opravdu velmi Vážným pohledem.
"Ty Gaaro, co to vůbec to Muhehe, je?" Zeptal se najednou a Gaara se na něj podíval, během dalších deseti sekund propukl ve smích.
"To si vážně děláš srandu ne?" Zeptal se, a využil situace, a strhl Naruta pod sebe, a opět se dal do lochtání.
"Ne-e, Gaaro. Počkej G -Gaaro, nech-ech toho, já to fakt-fakt nevím." Vykoktal ze sebe Naruto. A to Gaaru ještě víc dostalo, pustil mu tedy ruce a vstal.
"Víš Naruto," smál se Gaara "Tak zvané Muhehe" Gaara udělal imaginární uvozovky "To znamená, výsměch, nebo smích, prostě je to znak smíchu. Už to chápeme?" zeptal se potom s úšklebkem.
"Jo...Jo myslím že už tomu rozumím..." Naruto blýskl svým nebeským úsměvem a vstal.
"Dneska box vypustím, a půjdu se vysmát tomu blbcovy." Tím blbcem nebyl myšlen nikdo jiný než Uchiha.
"Nechceš mi hrát kluka?" Zeptal se najednou zamyšleně Gaary, který se cpal jeho bagetou.
"Cože?" Vyprskl Gaara, a rozkašlal se.
"No jo, budeš můj kluk. Chceš být kluk nejhezčího kluka?" Zeptal se Naruto se začal se k němu lísat. Gaara znovu explodoval smíchy.
"Tak jo. Budu kluk, nejhezčího... Počkej, jak nejhezčího, nejhezčí jsem já!" Naštval se Gaara.
"Ale no tak, tak budeš nejhezčí kluk, nejhezčího kluka, co je na nejhezčí kluky, jo?" Řekl Naruto objal Gaaru kolem krku, Gaara se usmál.
"Tím chceš říct, že nejhezčí kluk, žádá nejhezčího kluka, aby se stal jeho nejhezčím klukem, protože ten nejhezčí kluk co ho o to žádá je na nejhezčí kluky?" Naruto se na něj podíval.
"Jo, asi jo no..." Řekl Naruto, a usmál se. Stočil ruce kolem Gaarova krku a chystal se mu dát pusu na tvář.
"Ej, tohle nejhezčí kluk dělat nebude, jo."Řekl Gaara a odtáhl Naruta od sebe.
"Díky Gaaro." Usmál se Naruto a objal ho "Jsi fakt můj..."
"Ne Naruto, tvůj nejhezčí!" Řekl Gaara.
"Jo jsi prostě můj nejhezčí kluk..." Usmál se Naruto.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anime-x-manga anime-x-manga | Web | 3. srpna 2011 v 22:30 | Reagovat

Skvělý pěkný díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama