Who are You?! (K) IV.

5. srpna 2011 v 15:32 | Zukashi |  Who Are You

Tak jsem přidala, jednu vymyšlenou postavu... Snad se to bude líbit, komentujte pllllllls...xD

Naruto Gaaru objal jako bratra, věděl, že on to ani jinak nebere. Pak když se od něj odtáhl, sedl si na židli. Kouknu na Gaarův úšklebek nad tím "jídlem" co Naruto připravil a usmál se.

"Nechceš uvařit něco jiného?" Zeptal se po chvíli tíživého ticha. Gaara se usmál.

"Neměl by jsi si spíše udělat něco ty? Já jen, no ta bageta, byla fakt dobrá..." Řekl s nevinným úsměvem na tváři. Naruto zbystřil a začal se vážně rozhlížet po kuchyni. Když mu došlo, že bageta je opravdu uvnitř Gaari, zamračil se.

"Jak jsi mi to mohl udělat?!" Vyjíkl dotčeně.

"Nemáš mi dát k snídani takovej blyvajs!" Řekl Gaara, také na oko naštvaně. Oba na sebe vrhali vražedné pohledy, ve snaze zastrašit toho druhého, ale nešlo jim to, a tak, oba po chvíli vypukli v záchvatu smíchu.

"Tak to stačí jo... Dost, teď půjdeme na ten trénink, zítra máme zápas, pokud vím..."Řekl, už klidně Naruto, a Gaara jen přikývl, oba chlapci, se zvedli, vzali si čisté oblečení a vyšli na trénink.Když dorazili, Shino je podrobil výslechu, na téma - "Dnešní Večer". Když výslech skončil, a trénink tak též, rozešli se zase všichni, tak jako předešlí den domů. Najednou se ale Gaara zastavil a podíval se na Naruta.

"Nechce s němi, semnou a s Narutem, jít do toho nového Baru. Zahrát si Bowling?" Zeptal se, a Naruto na něj vytřeštil, ty modré kukadla. Všichni se tedy odebrali do nového baru. A jak řekl Gaara, zahrát si Bowling. Naruto byl zprvu proti, této akci, ale jak později poznal, šlo jen o Gaarův nápad, jak naštvat Sasukeho. Měl ho sice rád, ale neměl rád, když někdo ubližoval Narutovy, byl pro něj jako bratr, ale to už víme. Naruto byl celou dobu v Baru podroben přísnému pohledu obou chlapců, až na to, že jeden nezůstal jen u pohledu. Když viděl Gaara, jak se Sasuke s chutí dívá na Narutovo pozadí, vstal od stolu, a přešel k Narutovy. Naruto stál a pozoroval jak Shino posílá svojí kouli na kuželky. Když se ale otočil, aby se podíval, co tvoří Kiba a Gaara, byl mu udělen polibek, a pevný stisk jeho pozadí. Naruto se trochu zalekl, ale když se na něj Gaara natiskl, a otočil jej obličejem k Sasukemu, pochopil, nechal se tedy hladit, líbat na krku a uchu, a potom, i osahávat své tělo.

"Je pěkně naštvaný..." Šeptl Gaara Narutovy do ucha, když si hrál s jeho lalůčkem. Naruto přikývl.

"Myslím, že už to stačí, co ty?" Zeptal se přes rameno Gaari. Ten jen přikývl , ale dál se věnoval jeho uchu. Naruto se usmál, jemu se to také velmi líbilo, ale nebilo to jako od Sasukeho.

"Půjdu už domů, kdyby, jsi chtěl, tak můžeš zase přijít..." Řekl Naruto, plácl si s ním a pak se otočil, a šel domů. Po cestě, ho Uchiha, ani nesledoval, bylo mu to divné. Ale došel domů, bundu hodil v předsíni na věšáček, a odebral se do pokoje. Sedl si na postel, zapnul si počítač a pustil si hudbu.

"Demned If I Do Ya!" od skupiny "All Time Low" Jeho nejoblíbenější písničku. Potichu si zpíval některá slova písničky a do rytmu podupával nohou, a současně si uklízel pokoje. Neměl rád nepořádek, a zrovna teď se nudil, a uklízení, je na nudu nejlepší. Naruto, sešel dolů, do přízemí a rozsvítil světla v obývacím pokoji, načeš, se z pohovky, ozvalo nesouhlasné zabručení. Naruto se zarazil, nAkoukl na pohovku, na které ležela dívka, mohla být tak o dva, až tři roky mladší než on, měla štíhlé tělo, dlouhé černé vlasy, a na jedné straně obličeje, na levé, měla na spánku vytetovanou hvězdu. Blonďáček znejistil, co dělá v jeho domě? A co dělá na jeho pohovce? A jak se vůbec dostala dovnitř? Naruto už ji chtěl vzbudit když si všiml že v kuchyni je taky nějaký randál.

"No bezva, zlodějíčci si tu udělali párty!" Zamračil se a vydal se do kuchyně, cestou si ale vzal knížku, na obranu. Když došel do kuchyně, uviděl obrys osoby, stojící u dřezu.

"Zlodějíčci co myjí nádobí?" Naruto povytáhl zvědavě obočí, ale než se nadál, osoba se opět hnula, a Naruto se tak hrozně lekl, až po ní hodil knihu dřív, než chtěl. Kniha ji trefila do hlavy, a osoba se sesunula na zem, začala si ji mnout.

"Odolní zlodějíčci." Špitl pro sebe Naruto a vešel do kuchyně s úsměvem na stech.

"No vidíš krást se nev-..." Naruto se zarazil.

"Bábi-Sama...?" Znejistil.

"Já myslel, že jste zloděj, já, hrozně se vám omlouvám..." Žbleptal. Ale pak se opět zarazil.

"Ta osoba, na pohovce je tu s vámi?" Zeptal se Naruto a pomohl Tsunade vstát.

"Ahoj Naruto!" řekl dosti rozhozeně. "Máš dobrou míru, Naruto, a ano ta osoba co ti usnula po té dlouhé cestě na pohovce je tu semnou, a jmenuje se Amika. A je z New Yorku." Řekla Tsunade Narutovy a ten pořád nechápajíc jí pozorně sledoval.

"A co tu chce? Ta osoba, a co potřebujete Vy?" Naruto se podíval do obývacího pokoje, a na pohovku. Amika měla tak klidnou tvář, a jedna ruka jí vysela z pohovky na zem. Narutovy zacukalo v kouktcích.

"No víš Naruto, já ji k tobě přivedla, protože se zjistilo, že je..."

"Tsunade, jak se jmenuje celím jménem?" Přerušil ji najednou Naruto.

"Amika Yamiko." Řekla mu a chtěl mluvit dál, ale nestihla to.

"A kolik jí je?" Zeptal se Naruto opět na další otázku, Tsunade nechápala¨, kam tím míří.

"Je jí patnáct let, o tři méně než tobě."

"Jo, aha, a odkud ji znáte?" Zeptal se dál.

"Hele nato se jí můžeš zeptat, až se probudí, zůstane tu totiž s tebou." Řekla už celkem rozzuřeně a dala se na odchod, dokonce mu neřekla, co mu říct chtěla. Naruto se usmál, přešel do obývacího pokoje, vzal dívku do náručí, a ta mu reflexivně ovinula ruce kolem krku, když v tom se do domu vřítil Sasuke, celý rozeřvaný se podíval na Naruta.

"Ty mně tu s ní podvádíš?!" Řekl naštvaně, Naruto už od dveří cítil, jak z něj táhne alkohol.

"Nepodvádím tebe! A vůbec nepodvádím, nikoho! Přivedla ji Tsunade, a teď buď ticho, jdu ji odnést do postele!" Řekl, najednou cítil jak se v něm zvedá jistá cit, který dříve necítil, bylo to jako by se o ní chtěl starat, jako bratr.

"Nelži, a mluv semnou!" Řekl Sasuke naštvaně, ale Naruto jen zavrtěl hlavou a vydal se po schodech nahoru do svého pokoje, přes noc bude tam, a pak se uvidí co s ní. Naruto ji tedy položil do postele a pak se vydal zase dolů, vyhodit toho uřavného, a ožralého Uchihu."Jdi domů Sasuke, tady nemáš co dělat...!" Řekl když Sasukeho strkal vší silou ven ze dveří.

"Ale ty po mně toužíš...Škit..." Řekl blonďáčkovy, ale ten se o to už nezajímal, prostě do něj hodně silně strčil, a vystrčil ho na ulici, pak se ještě rychle vydal za Tsunade, zeptat se jí, ještě jednou, proč je Amika, u něj doma. Když doběhl a zaťukal, nečekal na vyzvání, prostě vešel.

"Bábi-Sama, proč, že je to děvče u mně?" Zeptal se Tsunade, která vypadala, že zažila veliký šok.

"Já ti to neřekla?" Zeptala se.

"Ne, neřekla jste mi to Bábi-Sama." Odpověděl.

"Achm, ano v tom rozhořčení jsem na to docela zapomněla. No co ti k tomu říct, prostě máš novou rodinu." Naruto stál a koukal na ni s pusou dokořán, nevěděl co říct, byl trochu zaskočen.

"To jako, jak?" Řekl najednou. Tsunade se usmála.

"Prostě je to tvoje sestra, Naruto." Naruto se na ni opět díval nepřítomným pohledem, musel si to vše srovnat, potom jako by se doslova vypařil z kanceláře.Celí týden Naruta nikdo neviděl, nikdo neviděl ani Amiku. Tsunade ale věděl proč, a tak ej nechala na pokoji, a potom, v pátek večer. Naruto vyšel z domu a za ruku sebou vedl Amiku, do toho bowlingového baru, seznámit s ostatními.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama