Who are You?! (K) V. End

8. srpna 2011 v 11:41 | Zukashi |  Who Are You
Je to hooodně krátká kapitola, taky je poslední, tak snad se líbilo... No uvidíte sami, není to nic moc, spíše je to takové, no prostě děsné...xD"Zdar lidi." Zvolal Naruto když společně s jeho ztracenou sestrou vešel do baru. Všichni, včetně Sasukeho a Gaari na něj vyvalili oči. Hned si začali něco šeptat. Blonďáček jim moc nerozuměl, ale předpokládal, že mluví o tom, kde sehnal takovou krásnou dívku. Amika stála za svým bratrem a pod všemi těmi pohledy se začala trochu červenat. Naruto se na ni usmál a vzal ji za ruku, a vedl ji ke stolku kde byli jeho přátelé. Gaara si ihned stoupnu l uvolnil Amice místo, pustil ji sednout si s Narutem si plácl.

"Dlouho jsme tě neviděli." Řekl pak a Naruto přikývl, to už se ale všichni uklidnili a hned se začali vyptávat na jméno jeho sestry. Nikdo ovšem netušil, že je to jeho sestra. Naruto ji hrdě objal kolem ramene a přitiskl se k ní.

"Amika je moje sestra." Řekl pak a tím strhl všechnu pozornost v baru jen na sebe a na Amiku.

"C-Cože?" Vykoktal ze sebe Sasuke, vypadalo, že si ten jeho úlet s podváděním pamatuje. Naruto se usmál, za tu dobu co byl sám s Amikou si toho hodně řekli, a hlavně si povídali, o tom jak Sasuke Naruta opustil. Amika mu vysvětlovala, že to udělal jen proto, aby se mohl pomstít, a hlavně mu kladla na paměť, aby si nemyslel, nikdy nemyslel, že je pro Sasukeho přednější pomsta nežli on. Narutovy to došlo, a tak pustil Amiku a gestem Sasukemu řekl, ať jde za ním. Když došli před bar, kde shodou okolností nikdo nebyl, stoupl si naproti Sasukemu, sklonil pohled k zemi a omluvil se mu. Sasuke zprvu nechápal, ale pak mu došlo co tím myslí, nahnul se k němu, a něžně ho políbil, Narutem projel elektrický lesk, a celí se rozzářil. Objal jej kolem krku a políbil, potom ho ale pustil a odtáhl se.

"Měli bychom se vrátit." Řekl najednou Sasuke a podíval se na Naruta. Ten jen omámeně přikývl a vydals e dovnitř. Když přišel, do očí ho trefila dvojice líbajících se lidí. Byl to Gaara a jeho Sestra. Naruto prudce zastavil, až do něj Sasuke vrazil, měl chuť zakřičet ať toho nechají, že se skoro neznají, ale pak mu to došlo. Gaara, byl jediný kdo se nedivil když řekl že Amika je jeho sestra, a byl jediný kdo ji pozdravil, objetím. Uvolnil jí místo na sednutí, a pak si ji posadil na klín? No to snad není možné. Prolétlo Narutovy hlavou když k nim dvěma došel musel na sebe upozornit odkašláním, oba dva jak jeho sestra tak Gaara se hrozně lekli, a když si všimli, že je to opravdu Naruto, nevině se usmáli.

"Vy jste to na mně ušili! Vy jste věděli celou tu dobu, že Ona je moje sestra?! Jak jste mi to mohli udělat vy dva podrazáci!" Řekl naoko naštvaně, ale nic si z toho dál nedělal. Jenom se usmál a sedl si k nim. Ale to mu po chvíli překazil Sasuke když si jeho tvář i s tělem přitáhl, a přivlastnil si ji. Amika se na něj dívala s úsměvem, který pak byl zamaskován Gaarou... Byli tam spolu asi do půlnoci, a pak se rozešli domů, jen s tím rozdílem že Amika a Gaara šli k němu, a Naruto a Sasuke, k Narutovy domů.Naruto byl zrovínka povalen Sasukem do peřin, když ho přestal líbat.

"Naruto, co jsi zač, ji pořád můj anděl?" Zeptal se trochu tišeji než obyčejně. Naruto se usmál a přikývnul.

"Jo Sasuke, jsme pořád tvůj anděl, ale už nesmí odejít, protože jestli to uděláš, tak se ze mně stane Ďábel, to by, jsi měl vědět..." Zašeptal, a pak už se nechal unášet, Sasukeho polibky, steny, přírazy a dokonce i tím nekrásnějším objetím .
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Saruki & Daisuke Saruki & Daisuke | Web | 25. května 2012 v 18:50 | Reagovat

to bylo krásný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama