Poslední Západ Slunce 3.část / ?

2. září 2011 v 13:00 | Polísák |  Poslední Západ Slunce

Ehm, Ehm...xD
A je to tu, jedna o něco kratší kapča, mojí nový povídky. No snad se bude líbit, a pls komentujte. A těm co komentujou (TheWanted) díííííííííky...xD
3.Kapitola -> No tak to je... Koš...(Záchvat smíchu)

Blonďák se tedy dooblékl a také opustil byt. Celé ráno musel přemýšlet nad taktikou. Chránit si koš, sebrat míč, dát koš, a takhle to bylo celou dobu, dokud zápas nezačal.Zápas začal, a kluci hned na začátku prohrávali. Blonďák neměl ani tušení, že obecenstvu sedí někdo, jemu moc blízký. Seděl tam Sasuke. Ruce měl opřené o kolena, a sledoval zápas. Musel se usmát, když Naruto asi pětkrát za sebou, zakopl o hrb na hřišti. Po nějaké chvíli už to ale vychytal, a začal hrát pořádně. Rozběhl se ke koši, s Gaarou v patách, kdyby potřeboval přihrát. Chytne přihrávku od rudovláska a zavěšuje se na koš. Obecenstvo začne radostně volat. Blonďák prohodí míč košem, a ten dopadne na zem. Blonďák se pustí, dopadne na zem a rovnou si jde pro gratulace od týmu a kouče.

1. Koš -Všichni se začali společně smát. Potom se ale ozvala píšťalka, a hra pokračovala. Opět se blonďák rozběhl ke koši, tentokrát bez nikoho za zadkem. Dribluje. Odráží se od země, a opět se chytá oblouku koše, a zavěšuje další koš.

2. Koš - Gaara a všichni kolem jsou šťastní, že jejich tým vede. Už jsou o bod napřed. Opět píšťalka. Teď běží Shikamaru, pod koš. Pak nahrává Narutovy, a ten z pěti metrů zasazuje další koš.

3. Koš - Gaara, začíná rudnout. Blonďák se zvedá ze země, kde ho předtím mučili jeho spoluhráči radostí. Opět běží a znovu háže koš.

4. Koš - Gaara silně konkuruje rajčeti. Vypadal celkem naštvaně...

5. Koš - Gaara se řítí k blonďákovy, odráží se od zemně a skáče na něj.

"Dneska nebudeš ten super ty Naruto..." vrčel rudovlásek. Ale smál se u toho. Chlapci, který tento zápas sledoval z povzdálí, začalo rychleji bušit srdce. Měl celkem strach aby Naruto neudržel moc zraněních.Když dohráli zápas, s dvanácti bodovým náskokem, bylo veselo. Gaara ještě rozdýchával těch posledních deset košů, co dal opět Naruto. Naruto se radoval s týmem, a sledoval záznam, Gaarova triumfálního útoku na jeho maličkost. Pokaždé když se dobrali až k momentu, kdy Gaara dopadl na Naruta, všichni se začali smát. Gaara byl děsně vytočený, že se nechal takhle lehce naštvat. Ovšem, všechen rozruch kolem toho vtipného videa ukončili tři muži, kteří vešli do šaten.

"Gaaro, Naruto, tohle je Iruka, je to Americký Skaut. Přišel vám něco říct." Řekl tiše jejich kouč. Všichni chlapci, na ty dva zírali. Naruto se po chvilce usmál, a ke skautovy natáhl ruku.

"Naruto Uzumaki, a tohle je Gaara." Usmál se a představil i svého kamaráda. Oba si se skautem potřásli pravicí, a vydali se do baru, který stál vedle hřiště. Naruto si všiml, havraních vlasů, když procházel kolem tribuny. Horní část svého dresu si nesl v ruce, a kraťase měl na půl žerdi. Jeho spolubydlící musel uznat, že jeho blonďák je k nakousnutí. Sledoval trojici mužů, a chlapce, jak jdou k baru. Musel se usmát, o tom koučovy moc dobře věděl. Byl to jeho známí. Zatím co černovlásek si promýšlel, jak mu oznámit, že dnešní zápas byl dokonalej, až na Gaarův výbuch, blonďák seděl v baru, usrkával kolu s ledem, a bavili se o stýpku v Americe, na Sportovní škole. Blonďák byl nadchnutý. Nikdy netušil, že se mu povede. Tak moc.Když konečně přišel domů. Ucítil vůni slaného popkornu. Musel jít zjistit co se zase děje.Bez zaklepání vešel do Uchihova pokoje. Ten seděl na posteli, a projížděl fotky ve svém Ajfonu. Blonďák se usmál. Uchiha si ho totiž vůbec nevšiml.

"Ehm... Sasuke?" Usmíval se, pořád, od ucha k uchu. Černovlásek se na něj zadíval, a trochu posmutněl.

"Co se děje Sasuke?" Zeptal se Naruto a přes onen nehorázný nepořádek na podlaze se dostal až k posteli. Posadil se vedle Uchihi. Nahlédl do jeho Ajfonu. Trochu ho to vyděsilo. Uchiha projížděl obrázky, na kterých byl on. Byl tam, většinou jen v kalhotách, nebo v trenýrkách. Podíval se Uchihovi do obličeje. Nahl se k němu, a jednou rukou si přitáhl jeho tvář. Pak se přiblížil ještě víc a spojil jejich rty v jedny. V tu chvíli oběma projel elektrický výboj. Sasuke chvíli přemýšlel, jestli se má zapojit, a pak to také udělal. Nejdříve byl jejich polibek jen takové to mazlení, ale pak se jejich jazyky střetli v boji o nadvládu. Seděli tam na posteli, a líbali se dokud nezazvonil zvonek a neozval se hlas.

"Naruto, dělej, dneska jdeme na tu pařbu. Doufám, že jsi hotovej!" Naruto se prudce odtáhl, a došlo mu co právě udělal. Sasuke si ho chtěl při táhnout, ale on ucukl.

"Promiň Sasuke... Byla to chyba..." Ještě se naposledy dotkl svojí rukou Uchihovy tváře, a pak už zmizel z pokoje. Sasuke ještě chvíli zíral do prázdna, a po zhruba deseti minutách, se začal také oblékat. Nehodlal blonďáčka nechat někomu jako je Gaara, on si ho nezaslouží. Hodil na sebe koženou bundu, černé, uplé džíny, a kšiltovku též barvy. Obul si staré kecky, a vyrazil za partou do krytu. Tentokrát byl plán jasný. Sasuke zůstane opět tady v sídle, Suigetsu a Juugo se vydají na párty, a Naruta mu přivedou. Zatím co si ho Sasuke v převleku bude hlídat, musí ti dva zneškodnit Gaaru.Naruto se na té párty necítil vůbec dobře. Bylo mu líto, co udělal Sasukemu, ale už se neudržel. Naruto obešel celý jejich tým a se všemi se poctivě rozloučil, pak se ještě na něčem domluvil s Gaarou a opustil Shikamarův dům. Prošel jejich velikou zahradou a vydal se opět temným parkem domů. Byl zcela zničený, a bum, a další rána do zátylku. Člověk by se divil, kdyby to přežil. To už byla druhá rána za dva dni.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 2. září 2011 v 20:24 | Reagovat

Gaara ála rajčátko :D Pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama