Poslední Západ Slunce 5.část / ?

23. září 2011 v 10:00 | Zukashi |  Poslední Západ Slunce

A je tu, hádejte, jedna z mích otřesných povídek které nikdo nečte. Ale co, už jsem ji začala psát, tak musím pokračovat. No, každej jednou nějak začínal... Um, no jdu psát, sice mně nic nenapadá, ale něco napsat musím... Jeot velice krátké, ale jen díky škola, pls pochopte to...5. Kapitola - Promiň, ale bylo to nutné.

"Ale já tě chci jen a jen pro sebe Naruto." Zašeptal, černovlasý chlapec tomu druhému do ucha. Blonďatý chlapec se opět o něco více vyděšeně, a prudce nadechl. Tahle slova ho trochu zaskočila. Nikdy nevěřil, že by mu mohl Sasuke opětovat jeho lásku. A taky že neopětoval. Chtěl ho jen kvůli jeho celkovému vzhledu. Nechtěl to, co nosil uvnitř, chtěl tělo. Blonďák ho od sebe prudce odstrčil.

"Nešahej na mně Sasuke! Opovaž se mně ještě jednou dotknout! Nerad bych tě udeřil, ale nedáváš mi jinou možnost!" Vyjel na něj najednou. Vůbec netušil, kde se to v něm bere. Ale jeho slova "chci tě jen a jen pro sebe" v něm rozdmýchala vztek. Tohle by mu Gaara nikdy neřekl. "Nemůžu ti nikdy patřit! Je ti to jasné?! Nikdy nebudu jenom tvůj, to se nestane, chápeš to?! Já mám přátele, mám rodinu. Všechno se změní, chápeš to?! Hned jak se odstěhuju, můžeš si tu dělat, co chceš! Ale já tvůj nikdy nebudu!" Černovlásek se na něj nevěřícně díval. Najednou, ve zlomku sekundy byl u něj, a opět ho objímal a líbal. Blonďák ho od sebe chtěl zase odstrčit, ale černovlásek mu zachytl ruce.

"Kam se stěhuješ, proč utíkáš?" Zeptal, a v hlase mu zazněl smutek. Chyběl by mu. Blonďák se na něj podíval. Nevěděl, jestli mu má říct všechno. "Prosím, to nesmíš udělat. Byl bych bez tebe nicka. Všecko by ztratilo význam. Nebyl by tu nikdo, kdo by se semnou bavil o něčem jiném než o škole." Blonďák se na něj podíval soucitným pohledem. Věděl že Sasuke mluví pravdu. Když si k nim někoho přivedl, bylo to buď aby si užil, a nebo kvůli doučování. Všichni věděli, že Sasuke je na univerzitě je nejinteligentnější a tak k nim chodili lidi, jen aby se mohli něčemu přiučit od onoho "Úžasného Sasukeho". Naruto se k němu z ničeho nic sám přitiskl. Věděl, že on by byl bez Sasukeho taky nicka. Byl by půlka, a ta druhá půlka by byla na míle daleko od něj. A vlastně by hrozilo, že už ji nikdy nenajde.

"Dostal jsem to stipendium. Mám odjet do Ameriky, jako profesionální hráč Basketu." Řekl.Nyní nastal onen moment tíživého ticha, kdy ani jeden neví co má říct. Sasuke se díval na Naruta, a ten mu jeho pohled oplácel, s omluvou na jazyku. Kdyby ale tušil, že jeho nejlepšího kamaráda, do kterého není ani na jedinou miliontinu procenta zamilovaný, je právě převážen do nemocnice, na jednotku intenzivní péče, seklo by to s ním. Ale kdyby mu řekli, že je to jenom proto, že jeho životní láska si usmyslela, že on bude jenom její, neseklo by to s ním, ale nejspíše by se propadl do jámy pekelné. Stal by se z něj anděl smrti, a každého, kdo by mu připomínal Sasukeho, by zabil. Sasuke si najednou skousl ret.

"Promiň Sasuke..." Zašeptal blonďák tiše. Černovlásek zavřel oči.

"Takže zvažuješ odjezd..." Zašeptal Sasuke. Nebyla to otázka, spíše konstatoval. Blonďák přikývl na souhlas.

"Jo, zvažuju..." Řekl, tišeji než předtím.

"Budu, tě moct jezdit navštěvovat?" Pokračoval šeptem Sasuke. Naruto opět přikývl.

"Ale bude tam semnou i Gaara..." Řekl a černovlásek si všiml, jak se mu při tom jméně rozzářili oči.

"To je ten rudovlásek..." Řekl si pro sebe Sasuke. Naruto ho ale slyšel. Nic nenamítal. Jen přikývl.

"Sasuke..." Zašeptal Naruto a ještě víc se natiskl k černovláskovy.Ten jen pokýval hlavou.

"Asi bych tě měl nechat jít... Ale ty mně teď budeš nenávidět..." Řekl tiše. Blonďák se zamračil.

"Nikdy tě nebudu nenávidět... Vlastně jsi jediný koho mám, Ty a Gaara..." Řekl blonďák a prohrábl černovláskovy vlasy.

"Slibuješ, že hned jak přijdeš domů nevyměníš zámky. A taky že bude vše jako dřív..?" Řekl Sasuke, Naruto jen přikyvoval na důkaz souhlasu. Ve skutečnosti, ale uvnitř sváděl hrozný boj, věděl, že už to nikdy nebude jako dřív. Věděl, že to začalo tím polibkem, a pokračovalo těmi únosy. Počkat, blonďák se zadrhl.

"To jsi byl taky ty, ten první únosce?" Zeptal se, trochu zčervenal.

"Jo... Promiň mi to..." Řekl šeptem, a objal blonďáka kolem pasu.

"Jo...Aha.."

"Ale proč??" Zeptal se nyní poněkud zmatený blonďáček.

"Neměl jsi to být ty, ale ten rudovlásek..." Řekl trochu smutně Sasuke. Naruto jen zakroutil hlavou, pořád mu jaksi nedocházelo, co se tady děje... Byl takřka mimo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama