Jen Omluva Mi Nestačí!

8. října 2011 v 0:52 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto

Jashine, další kravina na pár SasuNaru. Je to trochu... Hodně OOC, ale jak jinak, já jinak nepíšu...=´D Tak se bavte (újma na zdraví je více než stoprocentní...)


"Sasuke! Stůj! Prosím!" Volal blonďatý chlapec na svého nejlepšího přítele. Bylo mu jasné, že to němá cenu, ale proč to ještě nezkusit. Přece se říká, Za zkoušku nic nedáš. A tak tedy ještě jednou zavolal. Černovlásek se k němu otočil, ve tváři pořád ten samý chladný pohled. Sasukemu bylo jasné, že se vydal cestou, o které věděl, že na ní Naruta už nebude smět vidět. Nebude smět slyšet jeho smích, nebude se k němu po nocích vloupávat a dívat se jak mladík spí, ani ho hladit, při spaní. Bylo mu zcela jasné, že už ho nikdy neuvidí smát se, že ho bude moci pozorovat jedině z velké vzdálenosti. Miloval ho, ale touha pomstít se bratrovy byla prostě silnější, nedalo se jí ubránit. Musel odejít, bez jediného slova. Bez slova, které by Narutovy alespoň trochu přiblížilo jeho city. Černé tůně se vpíjeli do těch modrých jezírek, v blonďákově tváři. Sasuke viděl jak Narutovy tečou slzy. Chtěl mu říct co cítí, chtěl ho strašně moc políbit a taky mu chtěl skočit kolem krku a na rozloučenou, ho obejmout. Nešlo to! Nedokázal by to. Sice vypadal jako drsňák, ale to jen na venek. Uvnitř toužil po chvílích strávených s blonďákem. Minuty běželi, a černovlásek se z ničeho nic usmál. Pak se jednoduše otočil a zmizel z blonďákova život, teda, alespoň v to doufal.

*** O 2 ROKY POZDEJI...***

"Tak, Sai je nový člen týmu, je tu jako náhrada za Sasukeho." Řekl Kakashi a Sasukeho jméno vyslovil s jakýmsi odporem. Byl na něj hrozně naštvaný, věděl totiž, že on byl jediný koho k sobě Naruto jakštakš pouštěl. Naruto si toho kluka celkem se zájmem prohlédl. Byl trochu jako magor. Měl krátké triko do půlky pupku. Narutovy zacukaly koutky, a hned jak se tak stalo, Kakashi byl u něj.

"Tak co Naruto… Co na něj říkáš?" Usmál se od ucha k uchu jeho sensei. Naruto jen unaveně přikývl. Kakashi věděl, že to bude ještě velmi těžká cesta, jak pro něj, tak pro Naruta, ale on se vynasnaží, aby mu ji trochu ulehčil.

"No jo, ujde…" Usmál se blonďák a dál si jich nevšímal, teda dokud se k němu Sai nepřimotal a nesedl si vedle něj. Chvilku mezi nimi leželo trapné ticho, ale Sai se pak zeptal, na dost nečekanou otázku.

"Jsi gay?" Naruto na něj vykulil svá modrá kukadla, Sai se usmál a vesele pokračoval. "No, hned jsme si to myslel. Ten způsob jakým jsi, si mně prohlížel. Líbím se ti, co?" Naruto svá očka vykulil ještě víc, div že mu z důlku nevypadla. Sai se usmál a mlsně se olízl. To už blonďáček nevydržel a musel si zakrýt oči.

"Co to pro Jashina děláš?!" Zavřískal když se mu Sai snažil propašovat svoji ruku pod Narutovo triku.

"Jen jsem se chtěl podívat…" Řekl klidně ten novej kluk. Naruto byl docela zaskočen, ale ihned se zvedl a zamračil se na lapce před ním.

"Tak to teda ne! Já bych si s tebou nikdy nic nezačal!" Řekl rozhodně Naruto a Sai přikývl.

"Já vím, ty jsi patřil tomu?… Uchihovy… Ale ten už se nevrátí, chápeš?…" Řekl Sai a tím se v blonďáčkovy otevřela stará rána, která byla téměř zhojená, ale nyní do ní dostal další zásah. Naruto se otočil.

"Jdu domů! Na trénink dneska nepřijdu!" Řekl a rozešel se domů, přitom se mu po tváři řinuly prameny slz. Jak tak šel domů, sledoval ho někdo, o kom by to ani v nejmenším netušil. Sasuke stál za jedním ze stromů kolem kterých Naruto procházel. Nemohl to bez jeho tváře vydržet, a tak se vrátil. Itachiho už zabil, a teď mu chtěl říct jak moc ho miluje, a jestli je pravda to co řekl Sai tam vzadu na louce. Naruto došel do bytu, a Sasuke už stál přilepený na jednu ze čtyř stěn domu. Užuž se připravoval vejít a uvést vše na pravou míru, když zaslechl Narutovy vzlyky.

"N-nesnáším tě S-sasuke! D-doufám ž-ž-že brzo u- u-mřeš! R-oz-zumíš?!" Vzlykal. Sasuke tam stál jako přimražený, a na jeho bledé tváři se také objevila jedna osamělá slza. Sasuke zatřepal hlavou. Dál poslouchal… "Ani n-nevíš jak m- m-oc jsem ch-chtěl umřít! A to je nejh-horší, ch-chci to p-pořád! Po-pořád tě mil-miluju a p-pořád chci u-umřít, jen- jen aby jsi v-věděl jak t-to bolí! A-Ale to t-ty n-nikdy ne-nepochopíš, t-ty totiž neumíš m-milovat!" Křičel na celý pokoj blonďáček a po tváři mu tekly ty slané kapky z jeho oček. Z těch, které se vždy smáli, ale teď byli plné bolesti a smutku. Sasuke se k němu chtěl vrhnout a obejmout ho, ale zastavili ho silné paže, jeho bývalého senseie.

"Copak tady děláš, Sasuke?!" Zeptal se, a ignoroval plačícího chlapce uvnitř v domě. Sasuke byl jako socha, měl opět ten nic neříkající pohled, ten co nic neprozradí.

"Co vás to zajímá, Kakashi?!" Řekl naštvaně. Kkashi se usmál.

"Špehuješ Naruta, snad nám ho taky nechceš odvést?" Spíše konstatoval, nežli se ptal, ale černovlásek stejně odpověděl.

"Do toho co mám s usuratonakchim v plánu vám nic není!" Prskl a odplivl si.

"Na Naruta se už ani nepodíváš! Ani netušíš co s ním tvůj odchod udělal! Málem nepromluvil ani se mnou!" Zavrčel naštvaně sensei a chytl Sasukeho pod krkem. "Rozumíš Uchiho?!" Řekl ještě tišeji, ale černovlásek ho moc dobře slyšel. Věděl, že Kakashi by nedovolil aby se Narutovy něco stalo. Musel to vymyslet trochu jinak...

"Fajn, pro tentokrát ho nechám být…"Šeptl Uchiha senseiovy do ucha a následně mu olízl lalůček. Kakashi málem vyletěl a zabil toho spratka. Co si o sobě ten Uchiha vůbec myslí? Hrubě ho od sebe odstrčil, dost silně. Možná až moc silně. Ale Uchiha to ustál a usmál se.

"Snad ti to nebylo nepříjemné…" Řekl svůdně a pak, se otočil k odchodu. Kakashi se zamračil.

"Nedovolím aby jsi Narutovy znovu ublížil Sasuke, rozumíš tomu?! Nedovolím to, proto je tu Sai, nedovolím ti to!" Řekl ještě víc nakvašeně a otočil se k oknu domu. Došel až k němu, zrovna když na jeho dveře někdo zaklepal. Sasuke to taktéž slyšel a tak, i přes přítomnost druhého muže přešel také k oknu a nakoukl dovnitř. Naruto zrovna stál u dveří, a kolem pasu, měl obmotané čísi ruce. Byli to ruce toho zmetka Saie. Sasuke věděl, že Kakashi mu bude chtít překazit plány. I přes to všechno se ale jen usmál. Nebyl to taková to usmání, ve kterém jde vidět alespoň trocha radosti, bylo to takové to opovržlivé. Sasuke sledoval, jak jeho blonďáček stojí a objímá toho odporného černovláska. Bylo vidět, že ten hnusák, po něm chce každou chvílí vyjet. Naruto od černovláska poodstoupil a čekal co se bude dít dál. Sai natáhl svoji ruku k blonďáčkově bradě, a přitáhl si ho v úmyslu ho políbit. Sasuke se zamračil, bylo vidět, že se mu to ani trochu nezamlouvá. Sai se začal dobývat jazykem do blonďáčkových úst a celé mu je tak zkoumat ze vnitř. Pro Uchihu bylo těžké vidět jak se jeho obě´t oddává někomu jinému tak lehce. Miloval Naruta, ale nemohl to dát najevo, to nikdy.

"S-Sai… P-Prosím, nech t-toho…" Řekl Naruto přerývavě, a mladík který se mu dobýval jazykem do úst toho ihned, nechal. Nevěděl, co tohle má znamenat. Sasuke také zbystřil.

"Promiň… Nemůžu to udělat… Sasuke na mně možná zapomněl, ale já na něj nezapomenu. Promiň mi to Saii." Zašeptal, a stočil svůj pohled na zem. Sasuke se díval na Naruta, a myslí mu kroužila jen dvě slova "Nezapomněl jsem.". Kakashi se na Sasukeho podíval, bylo mu jasné, že z toho bez viny nevyjde. Nebylo by slušné hodit to na Saie a vzít nohy na ramena. Sasuke si sedl na parapet otevřeného okna a nohy přehodil dovnitř. Tím si upoutal blonďáčkovu pozornost. Hned jak ho Naruto uviděl, oči se mu zase rozzářili. Sasuke se usmál a seskočil do pokoje.

"Sasuke…" Zašeptal blonďáček. Stál tam jako přimražený. Tohle byla výborná chvíle na to, aby Kakashi i Sai opustili prostory domu a vzdálili se vůbec. Prostě je nechali o samotě. Sasuke chvíli stál a hleděl na blonďáka. Uchiha byl první kdo udělal krok vpřed. Naruto se nemohl ani hnout, jen stál a koukal. Sasuke se usmál a došel až k němu, pevně ho chytl za rameno a smýkl s ním k sobě. Objal ho. Stáli takhle asi dvě minuty, než se odtrhli a vášnivě se políbili. Sasuke polibek co nejvíce prohluboval.

"Hrozně jsi mi chyběl Naruto!" Naříkal a přitom s ním couval k posteli. Když k ní blonďáka dotlačil, povalil ho do ní. Obkročmo si na něj sedl a začal ho dál líbat. Mezitím jeho ruka putovala k opasku Narutových kalhot, a začala se do nich dobývat. Zatáhla za pásek, a ten se cvaknutím zmizel u blonďákova boku. Potom dva prsty rozepnuly knoflíček, a na konec i zip. Černovlásek rukou přejel po narutově erekci. Blonďák jen trhavě zasténal. Černovlásek z něj stáhl i poslední zbytek oblečení, který halil jeho mužství, a pak se chtivě na jeho úd přisál svými rty. Olizoval, kousal, a sál jeho úd, dokud blonďáka nepřivedl téměř k vrcholu, pak vzal kus jeho oblečení, roztrhl ho, a jedním cárem mu penis zavázal. Bylo to jako kdyby ho chtěl mučit.

"Sasuke, co to děláš?" Zeptal se Naruto a Uchiha vzhlédl.

"Měl jsi mě tu udržet! Proč jsi to k čertu neudělal?!" S těmi to slovy i přes blonďákův odpor, mu roztáhl nohy, a na jeden příraz do něj pronikl. Bylo to úžasné, cítit jak se Naruto začal třást bolestí. Sasuke ani chvíli nesetrval. Ihned začal tvrdě přirážet. Šlo to těžce, ale on chtěl, a když někdo něco chce, všecko jde.

"Prosím, Sasuke! Nech toho, to bolí!" Prosil blonďáček a snažil se od sebe nadrženého Sasukeho odstrčit. Ale odpovědí mu bylo jen tvrdší a prudší přiražení. Sasuke se zamračil. Už stačil jen kousek a bude to. Ještě několik přírazů, a černovlásek vyvrcholil do toho krásného zadečku, jeho blonďatého přítele. Pak sundal cár oblečení, kterým byla obvázána blonďákova chlouba, a začal ji znovu drtit v ruce.

"P-Promi-miň S-Sasuke!" Omlouval se blonďáček, a ani netušila, za co se to vlastně omlouvá. Černovlásek znovu pohnul svým údem uvnitř Naruta a ten se jen zajíkl bolestí. Pak sáhl Uchiha do svého oblečení a vytáhl z hromádky, která ležela na zemi kunai, tak aby ho blonďák neviděl. Ještě několikrát se pohnul, a znovu do Uzumakiho vyvrcholil.

"P-Pros-sím od-odpusť m-mi to..." Škemral Naruto, ale černovlásek se zamračil. Místo aby byl rád, že se mu Naruto omlouvá a přitom ani nemá důvod, byl naštvaný. Vzal kunai, a zastínil blonďákovy oči, tak aby nic neviděl. Když si byl jistý, že nic neuvidí, zarazil mu kunai do hrudi, do míst, kde mu bušilo srdce. Naruto se začal vzpírat, a tak mu černovlásek chytl ruce, aby si nemohl kunai vytáhnout. Chvíli setrval, a pak z něj nechal vyklouznout svůj ochablý penis. Chvíli se díval na blonďákovo bezvládné tělo. Pak vstal a oblékl se, stoupl si na parapet okna a zamračil se.

"Jen omluva Mi nestačí!" Řekl a vyskočil z okna. Ztratil se někde, ve světě. Takové bylo jeho vysněné setkání s Narutem. Pomstít se mu za to, že ho nedokázal udržet v Konoze! Zabil ho, a byl za to rád.Tak doufám, že se vám ta povídka, alespoň trochu líbila… Věřím, že nic moc, jako většina mích blbin… Jemi jasné že zase napíšete "OOC, Moc rychlí" či něco podobného, ale to už jsme já… Tak prosím komenty a podle toho uvidím, jestli přidám další povídku nebo ne…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katie - hime Katie - hime | Web | 8. října 2011 v 17:43 | Reagovat

Wow.... umrela som... dokonaléééééééééééééééééééééééééé :D

2 Amaya Amaya | Web | 27. října 2011 v 19:47 | Reagovat

ježíš ♥♥♥ i když je to mírně nelogické, že ho miluje a pak znásilní a nakonec zabije, dokonalé ♥♥♥

3 Zukashi Uchizumaki Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 27. října 2011 v 19:54 | Reagovat

Trochu psycho...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama