Forever Young

19. listopadu 2011 v 22:14 | Zukashi |  Jednorázovky Naruto
Tak jsme se rozhodla… udělat zase po dlouhé době jednu jednorázovku, páč na víc se asi nezmůžu. V pátek jsme byla na Tetanovce, a bolí mně celý tělo....=D No prostě paráda, co vám budu povídat. Do toho všeho na mě jako na potvoru asi něco leze, protože už mně asi pátý den bolí v krku, ale co by se tím doktorka zabývala, že jo? =O Ale, zkrátka a prostě, to bude povídka na motivy jedný dokonalý písničky. Možná ji všichni znáte, ale od jiné skupiny… je to možné. =D Ale já se od ní zakoukala díky ONE DIRECTION, a ano, jak už možná nemálo z vás tuší, písnička se jmenuje Forever Young.


Pár: SasuNaru.
Motivy: Píseň od One Direction - Forever Young (Navždy Mladý.)
Varning: No, asi to nebude nic moc, protože teď prožívám tu depresivnější část svého života…=O Ale za přečtení nic nedáte…=D Ale je to spíše taká úvaha jak co jiného…
PS: CHYBY PROSÍM OMLUVTE!

Let's dance in style,
Let's dance for a while,
Heaven can wait we're only watching the skies,
Hoping for the best but expecting the worst,
Are you gonna drop the bomb or not?

Sedíme spolu na vyhřáté pláži. Slunce svítí, a mi si povídáme. Každou chvíli nám na nohy dopadá voda z moře, kterou donesou sebou vlny. A já mám chuť, tam vběhnout a smát se, cákat vodu do všech stran a potápět se. Nejde to. Nemůžu být šťastný, tak jak bych chtěl. Všichni jsme jiní. Někteří prahnoucí po mládí, jako já. A jiní, jiní si přejí být o moc starší, aby měli z krku školu, a práci, a všechny tyhle problémy. Já jsem ale rád mladý. Chci zůstat mladý, a užívat si bezstarostnost, tak jako teď. Vím, že až budu starý, tak to bude taky téměř bezstarostné období, ale nebudu si to užívat jako teď. Za námi hraje kapela, a mi s i jenom povídáme. Nikdy mně nevyzveš třeba k tanci, na tohle jsi moc chladný. Prostě jen sedíš a povídáš si semnou, pak se semnou zase vyspíš a zmizíš, třeba na dva dny z mého života. Pak se zase plný elánu vrátíš, a užiješ si znovu. Připadám si jako obyčejná děvka. Vždy přijdeš, vezmeš si co chceš, a odejdeš. Je to tak prosté. Ale já stárnu, i když nechci. A se stárnutím přicházejí i ty… i emoce, které ty tak nerad cítíš. Nechci stárnout, chci být navždy mladý a nic Necítit!

Let us die young or let us live forever,
We don't have the power but we never say never,
Sitting in a sandpit,
Life is a short trip,
The music's for the sad man.

Nejsem smutný z toho, že stárnu, ale z toho že k tobě chovám city, které se zvětšují tím, že stárnu. Vidím je já, vidí je oni! Jen ty jsi zaslepen touhou po sexu semnou! Nikdy nezůstaneš aby, jsi mi za to poděkoval! Nikdy neřekneš, mám tě rád. Nevážíš si mně. Protože stárnu. Nikdy jsi netvrdil, že jsi a vždy budeš mladý, ale ty své city vůči ostatním dokážeš potlačit! Já ne.
Chci být opravdu navždy mladý? Chci si také jen užívat? Nebo chci, aby mezi námi bylo něco víc? Držíš mně za ruku a něco říkáš. Vždy se zasměju, jak ode mě, očekáváš. Nikdy neřeknu, že je to hloupost, že by to mohlo jít jinak. Jednou se ti ale vzepřu, a pak to pochopíš. Že už nejsem jenom hračka a ty majitel, ale že jsme dva stejnocenní lidé. Že jsme dva, a pokud budeš chtít i milenci. Ale za jakou cenu. Za to, že se obětuješ a budeš mi vycházet vstříc, že mi budeš oplácet své city.

Forever young,
I wanna be,
Forever young,
Do you really want to live forever,
Forever,
Forever young.

Mladý navždy! Chci zůstat takový, jaký jsem, jenom kvůli tobě, nebo ne? Chci se změnit, nebo být stejný jako dosud? Miloval by jsi se semnou každou noc, i kdybych ti vyjádřil své city?
Někteří z nás jsou chladní… Tak jako ty. Někteří jsou zase tolik horkokrevní a odvážní, tak jako já. Mají rádi své city! Dávají je najevo. Miluj mně! Prosím! Chci se ti vzepřít, a ukázat ti že to takhle nejde. Už zase se mně dotýkáš, rozepínáš mé triko a líbáš mojí hruď. Cucáš jednu a pak i druhou bradavku. Moje ruka hladí tvé vlasy a já přitom toužím aby jsi se mně dotýkal víc a víc! Ale nechci aby jsi si jenom hrál!

It's hard to get old without a cause,
I don't want to perish like a fading horse,
It's like diamonds in the sun,
And diamonds are forever.

Forever young,
I wanna be,
Forever young,
Do you really want to live forever,
Forever,
Or never?Vždy jsem toužil po tom, co teď děláme! Ty do mě vnikáš svým údem a já u toho hlasitě sténám. Křičím tvoje jméno. Ty si to užíváš a já též. Vážně chci být na vždy mladý? Toužím po tvých dotecích tolik jako ty po mém těle? Jsi semnou jenom pro to jediné. Tak proč se nemůžu vzepřít?!

Miluj mě, prosím…


So many adventures couldn't happen today,
So many songs we forgot to play,
So many dreams are swinging out of the blue,
We let 'em come true.Můj sen spočívá ve tvých citech. Až mi je vyjádříš, bude splněn. Za tím, je jen na začátku tunelu, ze kterého nezná cestu! Miluj mně, něžně a laskavě. S úctou mi oplácej city, a já budu tvůj. Jenom a jenom tvůj. Dřív ne. Poslední den kdy jsme spolu, zapamatuj si ho pořádně. Protože když ho zapomeneš, nebudeš mně znát. Už nikdy mně neuvidíš. Možná, na fotce či jiném podobném momentu tvého života. Užívej si, dokud můžeš, protože já jsme se rozhodl. Nechci už být nikdy mladý! Nikdy!


Forever young,
I wanna be,
Forever young,
Do you really want to live forever,
Forever,
Or never?

A tohle byl konec jednoho chlapce, který miloval, ale nebyl milován. Toužil po tom tolik, že byl ochoten dát v sázku i svůj život. O týden později, došlo jeho milenci že ho opravdu miloval, a kdyby mu to přiznal, mohli být navždy spolu a mladí. Nikdo by jim nemohl ukrást jejich překrásný život. Byli by mladí navždy, tak jak si to blonďatý společník, který nyní ležel v rakvi na hřbitově, na kterou padali rudě a nebo i černě zbarvené růže, představoval. Byli by spolu! FOREVER!THE END!!!!!!
=DDDDD
Ufff...=D Děsný, co?? No, já vím, ale co už, něco jsem sem dát musela. Bylo by to ode mne hnusné aby nic nepřibylo. =D Tak doufám, že se líbil alespoň text písničky… Určo si ji pusťte, právě od této skupiny, je povedená… Dám vám sem na ni i odkaz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | E-mail | Web | 19. listopadu 2011 v 22:24 | Reagovat

Některé úryvky jsou vážně skvělé ^^ Nutí k zamyšlení ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama