Love Stable III. Kapitola

29. ledna 2012 v 11:00 | Mií-chan |  Love Stable
Uff, tak je to tu, další kapča. Tenhle týden byl celkem klidný, tak bylo dost času. V jednom kuse nám odpadají hodiny, někdy zase pro změnu máme zápis dětí do prvních tříd… no a jindy se ulejváme… :D Takže, času dost… :D 25.1. Jsme byly, všichni z naší třídy celostátně testovaní… plus dalších X lidiček, prostě jsme byly celostátně testovaní jako křečci… Běhaly jsme v kolečku, počítaly jsme mrkvičky… pak sprcha v domečku… :D A co jsme zjistily? Že jsme totálně tupý... :D
A teď k povídce. Celkové shrnutí kapči by asi znělo: Usmiřovací, omlouvací díl. :D
Tak komentujte! :D

"A teď cval na levou nohu!" Zvolal modrovlasý chlapec na Naruta, a ten pobídl koně do správného cviku. Kůň udělal pár přeskoků přes levou nohu, a zařadil se zpět do řady. Děvčata ,která jela za ním byla okouzlena ladností koňských kroků, a něžností jezdcových pobídek. Mladík oranžové ochranné vestě zaslechl pár lichotek na svého koně, jen se pousmál, a dál si dívek nevšímal.
"A teď půjdeme na přeskoky!" Zvolal opět mladík s modrými vlasy a pobídl svého irského tinkera, aby přešel na přeskoky. Jeho pobídky ale byly mnohem mohutnější oproti těm Narutovým, však také Suigetsu jel chlaďase…
"Fajn tak polevíme… Myslím, že dvě hodinky, je pro dnešek dost!"Zasmál se a Naruto mu musel uznat zapravdu. Měl ji, hodinka denně. To trénují normální jezdci. Blonďák zastavil koně.
"Jo no, tak já se loučím, a uvidíme se na té párty u Shika…" usmál se a sesedl z koně. Prošel dřevěnými vrátky, a zašel do obrovské drezurové stáje.
"Říkal jsi, že tam přijdeš, jo?" Zasmál se Sui, a mrknul na Naruta.
"Jo, možná se stavím…" Zasmál se i on.
"No mně to ASI bylo hned jasný…" Přikývl s úsměvem Sui, a nechal blonďáka ve stáji samotného.
"Půjdeme se projít Secrete…" Usmíval se blonďák na hříbě, které na něj rozzářeně upíralo své kukadla. Bylo krásné, celá matka… vzhledem, ale povahou to byl drak…
"Naruto! Honem! Itachi tě volá, prý se u něj máš ihned hlásit!" Ozval se najednou odněkud hlas jeho kamaráda Gaari. Naruto za ním ihned vyrazil, tak tak ho dostihl.
"Co se děje Gaaro…?" Mluvil za běhu a přitom dával pozor, aby o něco nezakopl.
"Ale, Itachimu odpadl závodník, zlomil si při pádu nohu… Joker ho na sobě prostě nesnesl…" Prohodil trochu s úsměvem na rtech. Bylo znát, že mu nijak nevadí, že mu kůň jeho přítele zmrzačil jezdce.
"Takže pojedeš ty!" Řekl najednou rozhodně, a Naruto málem zakopl.
"Cože? Kdy…?" Vyhrkl překvapeně.
"Za deset minut, tak se převleč, start je ve tři." Usmál se Gaara,a hodil po Narutovi oblečení, které leželo vedle Itachiho nohou.
"Slyšel jsi Gaaru, hoď sebou!" Zavrčel na něj. Naruto nechápal o co mu jde. Byl zmatený. Nemohl jet, neměl přípravu, neví jak dráha vypadá… tohle nejsou dostihy! Přeci jenom jsou to military, překážky jsou postavené pokaždé jinak, a on to má teď jet bez přípravy, bez jediného záchytného bodu … Vlastně, on má jeden záchytný bod. Joker tuhle dráhu už musel jet tolikrát… Nechá ho, aby běžel, kudy má. Když se něco stane, odskáče si to tak nebo tak Itachi a ne on. Došel za roh, a shodil ze sebe oblečení, navlékl se do jezdeckého oděvu, který rozhodčí předurčili, a podíval se na čas. Bylo za pět celá. To ještě stihne zajít za Jokerem. Protáhl se tedy kolem sena, aby si ho Itachi nevšiml,a doběhl k bosu kde stál osedlaný, a oužděný Joker.
"Ahoj pašáku…" usmál se na koně, a poplácal ho po mohutném krku, který se už teď leskl. "Dneska pojedu já… tan předešlí si prý něco udělal s nouhou…," mrkl na něj. "o tom já nic samozřejmě nevím. A proto dneska pojedu já. Ale neznám trasu Jokere… Povedeš mně, ano?" Kladl koni pomalé otázky, dokud si nebyl jist, že kůň pochopil. Pak se vyhoupl do sedla, a zkušeně koně pobídl, zatím co si v rukou upravoval otěže.
"Tady jsi! Sakra, měl jsi se obléct a přijít, ne se vypařit!" Itachi byl naštvaný.
"Proč?" Naruto se tu s ním nehodlal hádat. Neměl náladu na něj, a ani na nikoho jiného. Dnešek si rozhodně nechtěl kazit nějakým závodem, o kterém nic neví, chtěl být se Secretem na louce, a učit ho Jojo hru. To mu ovšem Itachi pokazil, on by měl být naštvaný. To že Itachiho a Gaarův jezdec nezvládl koně kterého si pro závod vybral, je jejich mínus, ne jeho.
"Nebuď na mě drzí Naruto, jsem tvůj instruktor!" Vážně byl naštvaný, až kůň couvl. Itachi se na chvíli podíval na Gaaru, a pak se konečně odhodlal střetnout s těmi krásnými modrými studánkami, pro které měl tu obrovskou slabost.
"Promiň mi to… jen jsem prostě nervózní…" Začal ho itachi hladit po stehně, a pozoroval jeho reakci. Naruto na něj, ale opravdu neměl náladu, ani na jednoho. Pohodil nohou, ve snaze jeho ruku odstrčit, když se mu to nepovedlo, pomohl mu Joker. Pohodil hlavou, a po Itachiho ruce vyjel zuby. Málem ho kousl.
"Ty jedna mrcho!" Střelil po něm Itachi pohledem. "To si s tebou vyřídím!" Mračil se na koně. Blonďák už toho měl plné zuby. Pobídl koně ke kroku, ten poslušně pánovi vyhověl.
"Nech ho být Itachi!" Zavrčel blonďák, Itachi mu chtěl něco říct… nestihl to ale, protože už přišel rozhodčí s tím že kůň musí na start. Naruto se na rozhodčího pousmál, a s koněm došel ke startu.
"Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!" Ozvalo se celou stájí, a blonďák mlaskl. Jeho kůň jako na povel vyrazil. Udělal pár rychlých přecvalových skoků, a už triskal k první překážce. Odrazil se od země, a přední nohy si složil u prsou. Poté je opět natáhl při doskoku, a dopadl jimi k zemi. Tohle byl první skok, z dvaceti tří. Byl to hadí příkop. Na koni bylo jasně vidět, jak se vysmívá strachu, neboje se ničeho, odhodlaně vyrazil do boje s touhle dráhou, pod vedením svého pána, kterému jako jedinému věřil. Před jedinou překážkou nezaváhal, a byl tu konec. Poslední dvě překážky, ty nejtěžší pro skok. Co Naruto postřehl z tréninků na kterých s nimi byl, tyhle nikdy Joker nezdolal bez pádu, a teď to bylo na nich. Naruto se musel udržet, a Joker nesměl zavadit ani trochu svým kopytem o překážku. Předposlední překážka, kůň se odrazil, a chvíli jako by se zdálo že vzlétl, pak napřáhl nohy před sebe, a dopadl, Naruto sebou v sedle začal kopírovat přesně koňské pohyby. Jako by ke koni přilnul.
"Co se tady děje?!" Ozval se najednou z dálky nějaký hlas. Znal ho, byl to Itachiho bratr Sasuke. Ten prevít… proč sem vůbec lezl?!
"Naruto zastoupil Peina, Joker ho shodil, a on si při pádu zlomil nohu. A teď mlč, jestli Naruto spadne při doskoku, tak ho Joker zabije!" Itachi byl nervózní, bylo to na něm znát. Nechtěl aby s Narutovi něco stalo… natož aby se zabil, kvůli němu…
"Tak pojď Jokere, ukážeme jim jak se lítá!" Zašeptal ke koni tiše blonďák, a kůň se instinktivně odrazil. Pohnul nohama k prsům, a složil je jak nejvýš to šlo, Naruto se v sedle postavil, a pro jistotu se dlaněmi zapřel o krk svého oblíbence. Byl mohutný a tak v něm měl blonďák oporu. Pak kůň začal skládat zadní nohy, a přitom před sebe napřahovat přední nohy. Kopyta s klapotem dopadla na betonovou zem, protože tenhle úsek zasahoval do silnice. Pak se ozval další klapot, jak kůň dopadl i zadními kopyty, načež se ozval ohromný jásot a Itachi se rozběhl k vítězům. Podle časomíry měli nejlepší čas, a ani jeden bod dolů… Itachi i Sasuke byli na půl cesty k Narutovi, když blonďák v sedle ztuhl. Nikdo netušil co se děje… a Itachimu ani nedošlo, že Naruto je odmalička astmatik. Ze vší té radosti, měl najednou záchvat. Naruto se trhavě snažil nadechovat, ale bylo mu to nic platné. Jako by se jeho plíce uzamkli, a drželi všechno v šachu. Itachi tam stál opodál, a nevěřícně se díval na jeho blonďáka, jak sjíždí k jednomu boku koně, a padá na zem. Než ale stihl Naruto dopadnout, chytl ho do náruče Sasuke. V tu ránu ho pomalinku pokládal na zem, a sedal si vedle něj. Hned tam byl i Kiba, které to celé také pozoroval, a Gaara už k nim taky běžel. Rudovlasý mladík v ruce držel jeho inhalátor. Podal ho Sasukemu, ten ho vtěstnal Narutovi mezi rty, a stiskl. Jednou, dvakrát, třikrát, a napočtvrté ho Narutova třesoucí se ruka zastavila. Upíral na něj své modré oči, celé unavené,
"Jsi v pořádku…?"Zeptal se tiše černovlasí chlapec, který jej držel v náruči. Blonďák přikývl, a černovláskovi, jako by ze srdce spadl balvan. Zatím co Itachi, tam jen stál, a pozoroval to. Sasuke se blonďákovi začal omlouvat.
"Promiň mi ten včerejšek… jak jsem na tebe vyjel, víš… jen jsem měl strach, kdyby se něco stalo… a… Itachi by mě zabil." Pousmál se. Narutovi také zacukali koutky, natočil hlavu aby viděl na svého koně.
"Vyhrál jsi…" Zašeptal ke koni, když mezi ně začal cpát svojí hlavu, aby zjistil, zda je blonďáček v pořádku. Hlavou do něj strkal, až se mu povedlo donutit oba chlapce postavit se. Sasuke se narovnal, a pak na nohy vytáhl i Naruta. Ten se podíval po Itachim, ale ten… jako by se po něm slehla zem.
Nevysvětlitelně krátké, já vím… ale nic mě nenapadlo… :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který pár má vyhrát v Love Stable?

SasuNaru (Sasuke a Naruto) 66.7% (10)
ItaNaru (Iatachi a Naruto) 33.3% (5)
Žádný... (Naruto umře...) 0% (0)

Komentáře

1 Christine Christine | 29. ledna 2012 v 16:01 | Reagovat

Itachi... To bude scéna až to chudák zjistí.. Že se k sobě takhle se Sasukem mají... Chci ItaNaru ^^ :D

2 Yuna Uchiha Yuna Uchiha | 2. února 2012 v 20:34 | Reagovat

Supeeeeeer!!! :D Ale ja ci SasuNaru.Vim že jich je moc ale mě se to sem hodí víc než ItaNaru.U me vede SasuNaru a basta :D

3 Kara-chan Kara-chan | 7. února 2012 v 21:45 | Reagovat

super kapitola... ja by som radšej ItaNaru - SasuNaru už je toľko, že mi to lezie hore krkom -.-"
uuu, pozerám, že máte nový dess... sugoi :3 ^w^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama