Květen 2012

Cajk, ne? :D

31. května 2012 v 20:02


Tvá nejoblíbenější skupina? - Rozhodně BIGBANG! Miluju je, úpa nejvíc, nemůžu si prostě pomoct, miluju T.O.Pa., G-Dýho, Daesunga, Seungriho i Taeyanga… Prostě všici jsou max! :D <3

Tvůj nejoblíbenější člen? - No… je to těžký si vybrat, když je teď poslední dobou miluju všecky. Ale asi to bude pořád T.O.P. i když na G-Dýho jsem teď taky dost změnila názor, už to není ten slizkej hnusák, ale ten sladkej cucík. :D

Tvůj názor na K-Dorama jménem IRIS? - Já to vlastně ani celý neviděla, ale líbí se mi, že už v druhém díle je na konci T.O.P. tak to má přece být! Protože miluju jeho, miluju i to Dorama, ale i kdyby tam on nebyl - má to děj, má to zápletku - má to "to",co já chci. :)

Co takhle trocha parodie od BIGBANG? - Nikdy! :D Už jsem viděla pár těhle videí, já se na to nemůžu dívat! Úpa hrozný prostě! :D Pak dycky umírám smíchy, jenom je vidím! :DDDD


50 věcí, které vás naučí korejské dramata...

29. května 2012 v 18:39
"Brouzdání po netu není zase taková ztráta času občas... Někdy se mi podaří narazit na opravdové perly. A jednou z nich je 50 věcí, které se můžete naučit z korejských dramat. Některé body jsou opravdu vtipné :) A i když jsem zatím žádné to k-drama neviděla,tak musím říct, že to sedí i na taiwanské XD Takže místo toho, abych se věnonavala nějaké všeobecně prospěšné činnosti, tak jsem si dovolila originál přeložit... A nyní zveřejnit :)"
Více pod perexem^^

Dětský den Čtyřlístek.

26. května 2012 v 17:23 | Mií-chan |  Videa, Obrázky -> Atd...xD

Dětský den Čtyřlístek.


Tak jsme tu dneska měli Dětský den! Bylo to podle mě… povedené, už jenom proto, že jsem nemusela chodit s kartičkou na krku a sbírat žetony či tiskátka, ale sedět u jedné ze soutěžních atrakcí a rozdávala sebevědomě instrukce a pokyny co mají děti dělat. První kolo bylo o tiskátkách, člověk přijde poprvé a dostane tiskátko, nebo značku na důkaz, že už byl na naší atrakci, když jde po druhé, už dostává žeton. Začali jsme na jednom žetonku, a skočili asi u osmy. Po první půlhodině čekání až všecky děti vyberou kuličky z rýže, jsem rozhodla. Od teď se dávali dva… a pak, kdo přišel, odešel s necelými deseti žetony. Pro nové jsem šla asi desetkrát, ale byl to cajk. Až na to, že jsme seděli hned pod repráky a do uší nám řvalo "česká Dáša není ruská Máša" to bylo taky O.K. , ale nejhorší bylo to sluníčko. Celý den jsme seděli na sluníčku, a pekli se jako šprtáčky - už jenom proto, že na sobě jsme měli kimona a japonské klobouky. Něco děsivého! :D Ale tohle bylo taky O.K. . Ale to co přišlo pak, když přijeli hasiči a dělali pěnu, bylo nehorázně šílené! :D Kámoška mě do ní zatáhla, a já byla mimo. Nakonec jsme se nechaly osprchovat ledovou vodou z hasičáku a vybodly se na atrakci a pádily domů! (Já samozřejmě bosa, protože boty mi vzala ségra s mamčou a synovcem… :D)

Co dodat? Den to bylo úžasnej!

Japonské a Koreyské rádio!

25. května 2012 v 17:45 | Mií-chan |  Blog

Japonské a Koreyské rádio!
Více pdo perexem.

2 / 2

23. května 2012 v 18:51 | Mií-chan

Tak dneska ryze těstovinový den. Teda až na dopoledne. :D Pochybuji, že můžu rohlík počítat mezi těstoviny. :D Ale co. K obědu mňamka a k večeři ještě větší. Vytipovala jsme si web a podle něj i stvořila rámen. :D Pak už jen nudle a bylo to. :D Nyní si na něm pošmakuju asi jak Goo Joon Pyo v BOF :O :P Sem prostě hrozná, já vím :D Ale to sem vám sdělit nechtěla. Chtěla jsem vám sem dát nějaká videa se songy. Podle mě je ten kdo je remixuje fakt úžasnej protože ty písničky… maj to co mi v nich doposud chybělo. :)
1 / 2

23. května 2012 v 16:29 | Mií-chan

Ahoj smráďata :D
Více pod perexem.

Testování.

22. května 2012 v 18:48 | Mií-chan

Ach jo. Tak dneska jsme se dozvěděli, kdy budeme testováni. Ano, krutě se nám to blíží. Vlastně, už neblíží, už je to tady. Prostě nám řekli: "Zítra od 12:00 do 13:30 Hod., bude devátá třída testována v počítačích.". Není to povinné, ale měli bychom tam být všichni. Kdo nepřijde, neomluvené hodiny. Docela vtip ne? Ach jo. Ale co, nějak se to prostě podá. No, budu doufat, že vyváznu v cajku. Zítra navíc máme psát pololetku z dějáku, takže ještě lepší. Boha, já se tak těším na prázdniny!

POVINNÉ!

21. května 2012 v 22:28 | Mií-chan
TADY!! -> Tohle si prosím přečtěte a pomožte rozšířit. :) Nikomu to nic neudělá, a Bůh ví, jak dopadneme my.

Focení? Asi.

21. května 2012 v 19:05 | Mií-chan |  Blog
Takže… dnešní focení bylo prostě za trest.
Více pod perexem.

Konečně doma.

20. května 2012 v 18:17 | Mií-chan |  Videa, Obrázky -> Atd...xD


Konečně doma.
víc pod perexem