Červen 2012

Abecední mánie s Hudbou 2.

30. června 2012 v 13:08 | Mií-chan |  Abeceda
Omlouvám se, že hned druhý den jsem to nedodržela. Ale bohužel jsem byla celý den mimo PC, jen na mobilu, a tam to já prostě s blog.cz neumím. :D Takže teď vám sem dám "B" i "C". :) Snad se bude líbit. :)

"B"

Tahle písnička mi vylítne okamžitě, když někdo vypustí písmeno "B" z pusy. Asi jsem na ní upe ujetá, bo já nevím, ale prostě sem si ji zamilovala. :) Předpokládám, že hned po tom, co dojdete k Taeyangově části s balonny a ježděním na ponnym si bude hledat překlad. Klidně to udělejte - ani to mě neodradilo a to je co říct! Takže tady je.
"B - A - G - B - A - N - G!"
BIGBANG & BIGBANG :D


A daalší moje moc oblíbená. Mika je jeden z mála nekorejských zpěváků, kterého doslova miluju! Tahle písnička je pro mě prostě, jako stvořená! :) Tajně doufám, že se vám líbí aspoň z mála jako mě. Miluju jeho hlas, jeho texty, které zpívá, vzhled a prostě vše na něm!
Mika & BIG GIRL (You are beautiful)


"C"

Písmeno "C" mi dalo trochu zabrat. Jednu jsem měla jistou, že ji sem dám. Jistě ji všichni znáte, a je to ta druhá. :D Ta první je od BB. Protože jsme slíbili, většinu K-POP. :) Tady teda je. Já jí moc neznám, ale líbí se mi. Hlavně tam zpívá T.O.P (My!) :D Snad se bude líbit. :)
BIGBANG & CAFE!


Další, jak jsem slíbila, všichni nejspíš znáte. Jop - je to Carly a Call Me Maybe. Nejlepší je samozřejmě refrém. Tak si jí užijte! :) Dobrá je i část, až na konci - předávání čísla. :D
Carly Rae Japsen & Call me Meybe

Abecední mánie s Hudbou

28. června 2012 v 19:58 | Mií-chan |  Abeceda

Ach tak jste si jistě všimli, jak to tu upadá. :( Rozhodla jsem se zavést, takovou kravinu, kterou mě nakazila kamarádka ze školy. Každý den (pokusím se neporušovat to) vám sem budu dávat alespoň dvě písničky, a bude to podle abecedy. Řekněme tomu Abecední Mánie s Hudbou. Pokusím se aby to bylo co nejvíc z K-PoPu, ale ani já nemám nekonečné nápady na hudbu, a některé songy neznám, takže některé budou prostě… PoP a podobně :D Abecední Mánie s Hudbou
A začneme, jak jinak než s:

"A"


Samozřejmě, co bych to byla za dívku nezveřejnit "Ai Se Eu Te Pego"? Musím uznat, když jsme tenhle song slyšela poprvé, ohromil mě. Teď si říkám: "Jak takovouhle sračku může někdo poslouchat?". Asi můj názor změnil překlad textu, který v překladu, podle mě, stojí za starou belu. Ale co si budeme povídat, každý máme jiný vkus, že?
Takže, tady je!
Michel Teló & Ai Se Eu Te Pego


A druhá písnička: "Neznáš nějakou písničku od A (e)M?" "Apologize" "No jo! Apologize a Timbaland! Díky!". Asi takhle jsem se dobrala k téhle písničce. Mám jí strašně ráda, ale nevzpomněla bych si, no to je ostuda! Ach… Ale je tu, a jsem za ní strašně ráda.
Tak a tady už je:

Timbaland & Apologize

A to je od A vše. Slíbené dva songy - snad dostačující. :)

Minna!!!! :)

27. června 2012 v 12:44 | Mií-chan |  Den, jako každý jiný.

Ohayo Mina! :D

Tak především bych se chtěla omluvit, že sem teď moc nepřidáváme články, ale moc nestíhám. Furt něco piluju, dělala jsem sestře pozvánku pro synovce na narozeniny a podobně. Taky jsem se teď dost zajímala o tu nehodu autobusu, co se stala na cestě do Chorvatska. Když jsem to viděla, myslela jsem, že je to bus s mojí sestrou, načež se pak ukázalo, že to byl bus, který stál vedle nich na hranicích. Trochu mě to dostalo, když napsala "Viděli jsme jen spoustu plačících lidí a o chvilku později, spoustu sanitek." Bylo pro mě taky dost děsivý zjistit, že ta dvě dvojčata, co jedna z nich byla v komatu jsou moje spolužačky Terka a Natka Skotnický. S babičkou a dvě sestřenkama jeli k moři, a babička a šestiletá sestřenice to nepřežily. Musí to být strašné. Den na to, jsme byla zase trochu na měkko, protože mi došlo, jak strašný by bylo přijít o sestru, asi bych to nepřežila. Další den, jsme byla celej zalezlá v posteli, protože mi nebylo dobře, no a dneska, dneska je dneska. Venku je krásně, trochu fouká, a na sobotu plánuju s (e)M kino. Asi Doba ledová. No a je to. :D A článek je na světě :D Taky jsme dneska zpívali na schodech, dostala jsem obří čokoládu, a diplom, že jsem školu zakončila velmi dobrou prací na téma "Prokletí básníci.". No zejtra odevzdat učebnice, a v pátek vízo. A pak už je před naší třídou jen další vzdělání. No a o prázkách plánujeme jet do Orlickejch hor, na prodlouženej víkend, pak spaní u kamí - rozlučka :D A oslava trojech narozenin. :DTaky chci odpovědět Eni-chan! - Ahoj :D Máme se celkem fajn, i když trochu vytíženě, a je fakt, že blog nás teď moc netáhne. Spíše jsme někde venku, a chytáme bronz, načež mě to moc nejde. Nějak jsem pořád stejně bílá :D A co ty?

PS: Kdo jde?? -> Czech Halluy Wave


T.O.P & S.O.L

18. června 2012 v 21:05 | Mií-chan |  BIGBANG
Ohayo!
Ach, tak jsem dneska zase dělala plakát do školy. Už mě to nebaví. Dělat co chtěji oni, je nuda.
Taky u nás byla bouřka. Teda spíš... no, jak se jinak řekne bouřka co trvala pět minut?
Dnešek je celej nějakej divnej - sem unavená, ani písničky mě nezabaví. Ufff
Ale jednu jsem přecu našla, co si mě učarovala....

Náš GDee

16. června 2012 v 18:44 | Mií-chan |  BIGBANG
Och. :D
Dneska jsem sestře čórla foťák a jala se focení! :D
GDee zrovna spinkal, tak některé fotky jsou trochu ospalé, ale hned jak zjistil o co jde...
Šahal mi po foťáku pacičkou :D
A co vy na našeho GDeeho? :D

Baby...

16. června 2012 v 18:32 | Mií-chan |  BIGBANG
Dnešní toulání po internetu měla za následek nalezení obrázku, kde je T.O.P jako monstrum.
Klidně bych si dala říct. :D

Musím uznat - Dobrá práce! :)
Co vy na to?
PS. - Jakou barvu, by jste T.O.Povi z BB nechali na hlavě? :D

Howrse? OO"

16. června 2012 v 17:46

"Já sem Tygr!"
"Justin Bieber?!"


Ahoj… dnešek byl celkem poklidný den. A na ten pařák! :D Dostala jsme zase grafickou náladu a tak jsem kvočce, která hraju hru Howrse, vytvořila slíbenou prezentaci. K registraci na tuto hru mě dovalila taky ona! (Díky Dee-chan! Asi brzy umřeš… :3 ) Hrála jsem tam již dříve, ale teď jsme to vzala vážně. Mým cílem je dostat se v příčce, mezi 20 nejlepších! Ano, jsem na dobré cestě. Moji koně vyhrávají, dá se s nimi trénovat, a ze soutěží od moderátorů mám dost prachů a věcí z "černého trhu". Hra se mi vždy jevila jako kravina - vlastně jeví i teď, a nebaví mě… každý den se starat o virtuální koně… uffff,… ale přežívám to! No ale teď k úvodní hlášce. Začalo to, když se svojí švestku poplávala po rameni, a ona mi začala vyhrožovat :D Zní to děsivě, ale je to pr*el :D Chvilku jsme se hádali, a ona přišla s tím, že za ní bude bojovat její komorník! Já řekla, že jsem Tygr, a jako odpověď mi přišlo "Justin Bieber?" Jdu se dívat na nějaké další dorama -> stáhla jsem si City Huntera, kde hraje Lee MinHo! :3 Musím se jít kouknout, jestli to není tak strašný jako Mackerel Run.

Prosím, pomožte mi!

14. června 2012 v 22:29 | Mií-chan |  Na přání
Potřebovala byhc od vás hlas, pro mojí RPC :)
Všem hlasujícím předem moc děkuju :)

Zajímavosti z Japonska

14. června 2012 v 22:05 | (e)M-chan |  >Japonsko<


Když jsem brouzdala Internetem tak jsem našla zajímavou stránku kam dal někdo fotky z popisky když byl v Japonsku a některé i velmi vtipné , Vypsala jsem je tam a koho bude něco zajímat, tak odkaz na tuto stránku je dole.


Výborně!

13. června 2012 v 18:12 | Mií-chan |  Den, jako každý jiný.

Výborně!

Tak dnešní nálada je na historickém maximu! Ano, je to z části celkem ušlým počasím, ale taky za to můžou dvě další věci. BB a GD! Ano! Udělala jsem to, a na Opaťáku jsem si za hříšné peníze koupila Popcorn s plakátem BIGBANG! Plakát je peckovej, a už vím kam s ním! Půjde nad postel, aby až se ráno budu probouzet, mohla jsem se koukat jen a jen na ně! :D Bláznivé, já vím, ale co! Druhá super zpráva, pro někoho ne, sestra dovezla domů kotě, a jako by mě někdo vyslyšel, je to chlapeček. Nehorázně podobný mému předešlému kocourovi a jediné co je doslova liší, jsou oči. Proto jak je krásný, roztomilý a celkově k shamání, rozhodla jsem se mu dát jméno GD (DžejDý), proto že T.O.P se k němu nehodí - na to je strašně tvrdé. Jinak dnešní návštěva ČT nebyla nic extra, ale za těch 75 Kč stála. :)

CO POSLOUCHÁ Mia - Aneb, nejlepší hit!