Červenec 2012

Přesun blogu! ;)

28. července 2012 v 18:15 | Teukie & (e)M-chan & McMuffin

Tento blog se přestěhoval na svoji novou adrsu! Odkaz zde! -> Welcome People!

Změna je život!

26. července 2012 v 22:03 | Mií-chan |  Blog
Přírůstek do rodiny!!

Ahoj! :D Možná k nám do party přibude další Adminka. Naše web Miss :D Bude jí Terka, je jí 14 let a je... no prostě úžasná! :D Narazili jsme na sebe na cizím blogu, kde byla mnou obviněna z krádeže TOPa :D Začali jsme se o tom bavit až jsme skončili u blogu. Ona že ho nemá, ale že by chtěla někde být, jako spoluadminka a já si řekla "Proč ne?". Já teď na blog stejně nemám moc chuť, čas a ani náladu takže nic nepřibude a ona, která by to dělala ráda, i když by asi přidávala něco jinčího má čas i chuť. A proto jsem jí nabídla ať se přidá k nám. Heslo i jméno má a tak už jen zbívá sdělit vám co bude přidávat!
Začala bych s jejím nejoblíbenější tématem BIGBANG. :D Její nejoblíbenější členové jsou stejní jako moji! TOP, GD a D-Lite. Takže asi tak.
Její další oblíbený téma už sem tak moc nezapadá, ale co? Má ráda módu a já jí to brát nebudu, ona osobně se zaměřuje na módu z korey kde byla asi dva roky zpět na dovolené s rodiči. TUMBLR jí poskytuje fotografie, které může volně použít a k nim ona dělá články. :)
A poslední téma, které máme opět společné jsou Doramata a vůbec Asijské filmy! :D Takže zaměření blogu se teď trochu změní. :D Možná že i založíme nový, právě na témata, která budou vyhovovat nám třem! :)

Mií - (e)M si totiž válý šunky někde v Bulharsku na pláži a popíjí nějakej drink T 3T!

PORADA!!
Ach lidi potřebuju poradit! :D Ještě, že váš tak otravuju. Moje krásné, akorád dlouhé blond vlásky chtějí změnu a mě napadlo nechat si probarvit konečky nějakou extra barvou. :D Ale nevim jakou, Modrá, červená, zelená nebo růžová... nebo jiná? Já prostě nevím! :D
Chci něco takového, ale nevím jak to bude v mých vlásech vypadat ://
Tak, jakou barvu by jste mi poradili, jakožto blondýně?

'Thanks European Fans' from SMTOWN

23. července 2012 v 21:41 | Mií-chan
Tak asi, zase tak zapomenutí nebudeme, když nám i k-popeři děkují. Sice jich tu zatím moc nebylo. Ale určitě jich sem ještě hodně dorazí. Co jsem četla tak velvyslanectví zatím neplánují žádné akce takže se toho moc nedozvíme. Ale já věřím tomu, že sem jednou přijedou k-popeři a bude to veliké! :) Mimochodem, myslím že za dost blogerek a část ČR můžu říct "Nění zač!" :)
Leeteuk - Děkuju :) -> Mě potěšilo nejvíc.
Takže lidi - je to tam! :)

Tak jsem doma.

22. července 2012 v 15:52 | Mií-chan
Ahoj! :D Tak jsem konečně doma z dovolené, ale i z koncertu. Bylo to úžasný. až na to, že mě se prostě víc líbila druhá skupina :D Totálně jsem se zabouchla do jednoho ze dvou kytarystů. Dlouhé, černé a do toho ještě kudrnaté vlasy. Byl prostě dokonalost sama, ale asi sem jedna z mála komu se líbí :D Tak se mi strašně líbil bubeník. :D A ob z druhé skupiny, ach ach. :D Pořád jsem si na něj musela šahat a když koncert skončil, já měla ošahané všecky členy, teda až na bubeníka, kterej nevstal, dokud nemusel odejít :D Byla jsem tam ještě se třema blogerkama a řekla bych, že jsme si to užili. :) Až bude další takovej koncert, musím jít znova! Už jsem se rozhodla. Domů jsem si z koncertu odvezla podpisy a plakát a flašku ze které Mucho (Kentaro) pil! Chápete to? :D Boe, já mám fkat radost z cizí flašký :D No, jdu dál snít, tak pa a posluchněte si mojí oblíbenou písničku od nich! :D

Prepáčte...

15. července 2012 v 23:01 | Mií-chan |  Blog
Ahoj, moc se omluvám, ale nějak mě pro teď opustila nálada na blogování a tak teď spíš čumím na doramata, a nebo čtu knížky co mám doma, a ještě jsem s k nim nedostala, pak poslouchám hudbu, a dělám nějaký kravinky v PS a nebo jsem venku s prckem. :D Fakts, se moc omlouvám, a také chci upozornit, že tu v následujícím týdnu nebudu od středy až do soboty. Jedeme jako celá rodinka na dovču. :)

LeeTeukie

12. července 2012 v 15:08 | Mií-chan |  Na přání
LeeTeukie. :D Miluju ho!

Abecední mánie s Hudbou 10 / 11.

11. července 2012 v 21:21 | Mií-chan |  Abeceda

M


A dneska tu máme hned dvě úžasné písničky začínající na písmeno "M".

Rozhodně tady nesmí chybět jeden z čerstvějších kousků naší dokonalé skupiny Big Bang. Kdo hádá Monster, může si připsat bod k dobru. Skvělý song, mrazivý a zatraceně pravdivý text, vzrušující videoklip. Co víc si přát?
BIGBANG & MONSTER


Druhý song je od skupiny Super Junior. Zkusíte hádat i teď?! Přesně! Mr. Simple. Ani nespočítám kolikrát mi za dnešek hrála.

Because you naughty, naughty, Hey! I'm Mr.Simple
Because you naughty, naughty!
SUPER JUNIOR & Mr Simple

N


Další nářez songů řvoucích mi celé dny z repráků.
Opět Big Bang a jejich NEVER STOP DREAMING! Řiďme se jejich radou a nepřestávejme snít. Jděme si za svými sny a cíly, plňme si je, užívejme si to.
BIGBANG & NEVER STOP DREAMING!

A co takhle No Other od Super Junior? Viděli jste někdy rozkošnější videoklip? Jen jednu věc z toho udělat pro mě a zblázním se blahem. Text je též naprosto dokonalý! A více než 26 milionů shlédnutí, taky mluví za vše, nemyslíte?
SUPER JUNIOR & No Other

NU'EST (뉴이스트) - Action CZ Překlad.

11. července 2012 v 12:39 | Mií-chan |  Den, jako každý jiný.
Tak jsem dneska brouzdala po Facu, a narazila na konečnou verzi překladu mojí nový lásky. :)
Poslechněte si ji, a čtěte text. :) Určo nezamrzí. ;)
Mě titulky opět úplně rozsekaly. :)

Nový vzhled blogu!

11. července 2012 v 1:04 | Mií-chan |  Blog
Ahojky, omlouvám se, že jsem nepřidala včera Abecedu, ale nějak jsem se patlala s novým vzhledem na blog, jak jste si mohly všimnout. Bylo to strašné a stále je. Vůbec mi to nešlo nastavit, a ani jsem nevěděla, do čeho jdu. Ale nakonec se zadařilo, a design vypadá… na mém PC celkem ušle. :D Myslím, že to není tak strašné, ještě ale musím pozměnit menu, a bude to OK! :D Tak, a teď jdu spát. :D Ještě sem dám náhled. :D Design je jak jinak než BB!!!

Abecední mánie s Hudbou 9.

9. července 2012 v 22:34 | Mií-chan |  Abeceda

Tak a je tu dnešní Abecední mánie! :D Bože já sem vážně magor… :D Ale proč to nedat světu najevo?! :D Tak jop, dost toho kecání kravin, jdeme na to! :D Dneska je to písmenko "L".

"L"První písnička… nejdříve mě nic nenapadlo, ale pak z nebe spadla jako dar! A tak je tady… :D Jak jinak než BB?! Jistě, jsou to oni a jedna z mých nejoblíbenějších písniček! :D Užijte si jí!

BIGBANG & Lies!


A druhá! :D No to je taky bez komentáře… :D Nějak už nevím, co k těm songům psát. Takže… Tady je.

BIGBANG & Love Song